Wpis z mikrobloga

Śmieszne jak blogerzy/ki rowerowi uważają się za jakieś guru tego świata a jedyny plus to bycie wieszakiem dla marek xd Wchodzisz na taki profil na strave a tam 3 czy 4kkm przejechane w tym roku a jakie testy, ile opinii, jaki influencer xd Do każdej jazdy, nawet tej 30km milion zdjęć :D Oczywiście są blogi np. Przemka Zawady czy Macieja Hopa, które są warte obserwowania bo widać napracowanko. Wyszedłem chyba na jakiegoś hejtera, jednak mnie to bardziej śmieszy jak widzę takiego ananaska.

Btw. Zauważyłem, że teraz szafiarki poszły z nurtem i już na stałe zagościły się na terenach kolarskich, a głównym tematem ich wpisow czy postów to nie funkcjonalność czy jakość produktu tylko moda na szosie i fitowanie kolorów co swoją drogą jest banalne mając tyle produktów dostępnych :D No i ładny uśmiech bo bez tego nie będzie współpracy xd
ananaska. #szosa #rower
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@poratujPan: nie wszystkie testy muszą być w jeździe. Więcej czasu im zajmuje testowanie "Stacjonarne" jakiś części (montaż, dopasowanie itd itd) a po 30 km jazdy można zobaczyć plusy i minusy jakiś części
  • Odpowiedz
@poratujPan: można to podsumować jednym zdaniem: krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Są ludzie którzy dużo więcej jeżdżą od tych "znawców tematu" a się tym nie afiszują. Choćby u nas na tagu, czasem widzę śmieszne sprzeczki na stravie które opony lepsze albo to czy tamto, wypowiada się gość który przejechał 5k w 2 lata i kłóci się z kimś kto przejechał 100k, to jest w ogóle bez porównania
  • Odpowiedz
@poratujPan: 30 km to podejrzewam że pętla testowa każdego "youtubera" na którym ma swoje przeszkody, czasówki i inne tym podobne i po 30 km już może powiedzieć że jeździ się lepiej, gorzej, czy część działa inaczej od poprzedniej czy nie ...
  • Odpowiedz
@poratujPan: Pewnie niektórzy to aż śmieszni są. Ale nie przesadzajmy że jak ktoś robi 250km miesięcznie to nie może dobrze ocenić sprzętu.

Z drugiej strony co z tego że ktoś robi 1k miesięcznie jak nie zna sprzętu? Jeździ na tym co kupił raz i nie ma porównania i o wszystkim wypowiada się teoretycznie?

A taka osoba testująca ma sporą ilość rzeczy którą używała i może coś powiedzieć o każdej z
  • Odpowiedz
  • 0
@dablju_ sam dużo słucham, podpatruje i uczę się od kolegów czy blogerów jednak tym #bloger4kkm brakuje zdecydowanie pokory. @jakuba94 nie mam na myśli ogarniaczy typu Dominik z onthebike bo to inny typ coś jak RJ. Chodzi bardziej o tych bikelover z insta czy fejsa xd Jak bloger ma mi mówić po swoich tekstach że Sora działa gorzej od 105 to musi tak być albo lampka za 20zl jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
śmieszne sprzeczki na stravie które opony lepsze albo to czy tamto, wypowiada się gość który przejechał 5k w 2 lata


@dablju_: Sam niedawno w takiej brałem udział XD
  • Odpowiedz
Btw. Zauważyłem, że teraz szafiarki poszły z nurtem i już na stałe zagościły się na terenach kolarskich, a głównym tematem ich wpisow czy postów to nie funkcjonalność czy jakość produktu tylko moda na szosie i fitowanie kolorów co swoją drogą jest banalne mając tyle produktów dostępnych :D No i ładny uśmiech bo bez tego nie będzie współpracy xd


@poratujPan: Ja bym spojrzał na to bardziej optymistycznie, bo pomimo takiego nieogaru
  • Odpowiedz