Wpis z mikrobloga

A gdyby ktoś chiał sobie cały serwis poszerzyć to może dodać coś takiego do uBlocka (gdzie 1580px to szerokość; mozna tu ustawić 1400px czy co tam chcecie):

www.wykop.pl##body.screening .wrapper, .wrapper:style(max-width: 1580px !important)
Można zamiast stałej szerokości wpisać też wartość procentową np 90%

www.wykop.pl##body.screening .wrapper, .wrapper:style(max-width: 90% !important)
@Vender:

Wymaga stylisha


no ej, ale czy coś się zmieniło w temacie przesyłania danych przez stylish? Mam na myśli tę dość chyba znaną sprawę:

https://robertheaton.com/2018/07/02/stylish-browser-extension-steals-your-internet-history/

Unfortunately, since January 2017, Stylish has been augmented with bonus spyware that records every single website that I and its 2 million other users visit [EDIT - I am told that the Chrome version has had tracking since January 2017, but the Firefox version has only
@Vender: spoko, jest Ci wybaczone! :) P.s. 'stylish' pojawił się właśnie przy okazji serii artykułów, które ogarnąłem kiedyś z ciekawości, w temacie sprzedaży naszych ogólnie pojętych "danych" min. przez twórców rozszerzeń dla przeglądarek. To jest ten moment kiedy ogarnąłem też ile jesteśmy warci :)

Jakby kogoś interesowało - jakieś 0.25$ miesięcznie. Każdy z nas. Czyli IMO całkiem sporo, myślałem raczej o sumie 100x mniejszej.

A w niektórych przypadkach nawet 0.4$ miesięcznie: