Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/TMxQxBbU0n4
Mam do was prośbę. Czy poświęcicie 2 MINUTY by obejrzeć mój najnowszy FILM na kanale?
Przyjmuję jednego kopniaka od każdego kto po obejrzeniu nie dowie się nic nowego z tego filmu :D

Dzięki wam mam już 120 SUBKÓW a niektóre odcinki osiągają po KILKA TYSIĘCY wyświetleń.
Na ten odcinek wystarczy mi dobić do 100 wyświetleń, czuję, że jesteście w stanie to zrobić :)

#informatyka #komputery #windows #windows10 #internet #youtube #gownowpis #dziendobry #pytanie
kamil-lechkun - https://youtu.be/TMxQxBbU0n4
Mam do was prośbę. Czy poświęcicie 2 MI...

źródło: comment_OR4LGQQnxzXKMt8EMlv67dPSX3wkjMOW.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamil-lechkun: posluchalem. Mówisz o plikach tymczasowych, sposobach jak się ich pozbyć - z trzech sposobów które podałeś dwa są identyczne, zabrakło informacji jak to zrobić za pomocą wbudowanych narzędzi Windows( Oczyszczanie dysku / Storage Sense) a polecasz ściągnąć jakiś program który równie dobrze sam może być syfem. No nienajlepsza jakość tego filmiku ale plus że Ci się chce :)
@Koliat: Revo jest akurat sprawdzonym programem który ma w sobie dużo więcej funkcji niż tylko oczyszczanie komputera z plików tymczasowych dlatego go poleciłem.
Te dwa sposoby nie są identyczne co mogłeś zobaczyć w podsumowaniu. %TEMP% oczyścił mi 1,5GB śmieci a przez Windows Search oczyściło tylko 1GB. To są podobne metody ale nie takie same :)

Nad jakością będę pracował, cały czas staram się udoskonalać te filmy. Na początku pracowałem nad tempem
@lis6502: 6 lat na mirko przeglądając wszystko co jest wrzucone na główną. Śledzenie wszystkich akcji typu Willa Karpatia lub ostatnie "Gdzie jest olej palmowy". W 2016 założyłem kanał,od 2017 roku zacząłem "coś" nagrywać a od 2018 robię to już na poważnie starając się trzymać regularność i poprawiać jakość swoich materiałów. Wykop pomaga mi się promować :)
@kamil-lechkun: Ani szukanie po rozszerzeniu ani w lokalizacji nie jest tak efektywne jak po prostu skorzystanie ze storage sense / oczyszczania dysku - obie wbudowane i to raczej im powinieneś poświęcić uwagę, raczej niż jakiemuś programikowi ;). Jakość mam na myśli jedynie merytoryczną, to że od strony "warsztatu wideo" te filmy mogłyby być lepsze, to na pewno, ale na tym się nie znam więc to pominąłem.
Tak swoją drogą to najlepsze kanały na youtube wybiły się właśnie przez wrzucanie swoich filmów na wykop. Najlepszy przykład? #!$%@?. Ja byłem jednym z pierwszych subskrybentów ich kanału dlatego, że wrzucili film na wykop i dzięki nam są teraz na topce
@kamil-lechkun: Wiesz, kwestia tego - jest tyle wbudowanych rozwiązań które dobrze działają i są OK że nie ma sensu korzystać z zewnętrznych zastosowań - tym bardziej że potencjalny słuchacz może ściągnąć coś co wygląda podobnie, a już będzie syfem. Podczas swoich regularnych maintenance praktycznie nie korzystam z innych rozwiązań niż MSu i wszystko dobrze działa.