Wpis z mikrobloga

Zobaczyłem zupełnie przypadkiem po dość długiej przerwie #mamtalent i nową Chylińską.
I wiecie co? Jest doskonała.
Właśnie tak powinna wyglądać gwiazda showbiznesu. Kolorowa, kontrowersyjna, charakterystyczna, bez kompleksów, rzucająca się w oczy, popularna osoba która odpięła wrotki, wyzbyła się szarzyzny, zapracowała sobie na to i ma jaja żeby wprowadzić trochę życia w to smutne jak g---o społeczeństwo. Tak samo stylizacją jak i muzyką którą robi.
Ma po prostu wywalone. Bo może.
Zajebista.

#oswiadczenie
#tvn #niepopularnaopinia ale #takaprawda
#showbiznes #muzyka
anonimek123456 - Zobaczyłem zupełnie przypadkiem po dość długiej przerwie #mamtalent ...

źródło: comment_AOZu1m1PUwXRoS4mH51OccnD2JyVNwM9.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
@anonimek123456 a czy ja podważam jej osiągnięcia?

polskiej muzyki rozrywkowej lat 90/00 tyle co ona...


Ale mamy juz rok 2018 XD. Zrozum że to iest showbiznes. Musi w jakis sposob sie wyróżnić bo inaczej o niej zapomna i zniknie źródło dochodu.
  • Odpowiedz
@anonimek123456: takie same odczucia, szanuje ja jako artystkę niezmiennie od 2003 roku, bo wtedy usłyszałam pierwszy kawałek i już z nią zostałam, niezależnie od tego, czy zmienia styl i w jaki sposób to robi. To chyba miłość. :D
  • Odpowiedz
@anonimek123456 zapomniałeś dodać że zupełnie nie potrafi śpiewać a jej nowy singiel na yt wywołuje krwotok z uszu. Ale kobita ma wy wa lo ne i dalej kaleczy moje łuszy i innych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mi jej look tez bardzo sie podoba - tak jak piszesz, odstaje od reszty, jest wyrazista i wrecz wyswietla sie sie w tym szarym jak p---a swiecie. Jednak nie rozumiem dlaczego nagrywajac piosenki tak kurczowo trzyma sie tego calego negatywizmu, sluchajac zwlaszcza jej nowej plyty budzi sie we mnie pewien niesmak z tego powodu i jednoczesnie niedosyt szalonej i rozbestwionej Agnieszki.
  • Odpowiedz