Wpis z mikrobloga

Zobaczyłem zupełnie przypadkiem po dość długiej przerwie #mamtalent i nową Chylińską.
I wiecie co? Jest doskonała.
Właśnie tak powinna wyglądać gwiazda showbiznesu. Kolorowa, kontrowersyjna, charakterystyczna, bez kompleksów, rzucająca się w oczy, popularna osoba która odpięła wrotki, wyzbyła się szarzyzny, zapracowała sobie na to i ma jaja żeby wprowadzić trochę życia w to smutne jak gówno społeczeństwo. Tak samo stylizacją jak i muzyką którą robi.
Ma po prostu wywalone. Bo może.
Zajebista.

#oswiadczenie
#tvn #niepopularnaopinia ale #takaprawda
#showbiznes #muzyka
Pobierz anonimek123456 - Zobaczyłem zupełnie przypadkiem po dość długiej przerwie #mamtalent ...
źródło: comment_AOZu1m1PUwXRoS4mH51OccnD2JyVNwM9.jpg
  • 111
@loczyn wiem skad to sie bierze u artystow, ale jestem rozczarowana sposobem przekazu. Jakbym chciala posluchac czegos co mnie slicznie sprowadzi na dno to bym posluchala powiedzmy Placebo a nie Agnieszki ktora spiewa o swoich problemach w malzenstwie dla polskiej publiki. To troche takie wywlekanie brudow na wierzch, nie popieram tego typu celebryckich, skandalistycznych dzialan nawet pod plaszczem sztuki(?).
Ma wywalone na to, że jakiś randomowy gość na jakimś portaliku napisze jak mu się zdaje że ona wygląda. Wy wa lo ne.


@anonimek123456: No nie bardzo... wydaje mi się, że o to w tym wszystkim właśnie chodzi. Skoro ktoś piszę, to znaczy, że jest zauważalna. U niej to etap kiedy się już nie ma nic do zaoferowania i jedyne co jej zostało to bycie jurorem w programach rozrywkowych.

Właśnie tak
@anonimek123456 Czepianie się i komentowanie jak kto wygląda to jest zachowanie godne podludzia, ale z drugiej strony Chylińskiej też nie pochwalam. Nie ma nic ciekawego do powiedzenia i jedyne czym się wyróżnia to wygląd i chamskie zachowanie. Marzy mi się, żebym dożył czasu gdy najważniejsze będzie to jaki człowiek jest, co ma do powiedzenia, jak dużą ma wiedzę i innym będzie imponować elokwencja, a nie niebieski łeb.
@anonimek123456: Mnie ona ni grzeje, ni ziębi, nie ma w jej wyglądzie niczego złego, ale twój komentarz jest IMO zwyczajnie głupi.
Człowiek, który codziennie stawia włosy na żel uzewnętrznia swoje kompleksy albo żmudnie buduje swój biznesowy wizerunek, ale z całą pewnością nie ma "wywalone". Człowiek, który ma "wywalone" nie poświęca takiej ilości czasu pracując nad własnym wyglądem.
Właśnie tak powinna wyglądać gwiazda showbiznesu. Kolorowa, kontrowersyjna, charakterystyczna, bez kompleksów, rzucająca się w oczy, popularna osoba która odpięła wrotki, wyzbyła się szarzyzny, zapracowała sobie na to i ma jaja żeby wprowadzić trochę życia w to smutne jak gówno społeczeństwo. Tak samo stylizacją jak i muzyką którą robi.

Ma po prostu wywalone. Bo może.

Zajebista.


@anonimek123456: Ja bym tam zaczął od podstaw: jestem piosenkarką to znaczy, że potrafię śpiewać. No ale