Wpis z mikrobloga

@kamarulak: te mieszkania to jest kpina za te pieniądze (mówię o tej niższej części, której dotyczy ogłoszenie, nie znam tej wyższej). Notoryczne problemy z klimatyzacją, która nie działa. W każdym pomieszczeniu mikro-lufcik, otwierany elektrycznie, który się non stop psuje, trzeba tygodniami czekać na serwis. Przynajmniej raz w miesiącu awaria kanalizacji, że w całym mieszkaniu wali szambem od wejścia i nie, nie jest to kwestia konkretnego mieszkania. Ochrona na dole, przy wejściu,
@kamarulak: ja bym się za te pieniądze nie zdecydował na pewno. Wynajem kosztował rok temu 8k netto za miesiąc, za prawie takie samo mieszkanie (tam był salon z kuchnią z widokiem na centrum + mini sypialnia i taki średni pokój z widokiem na Ślęże i okolice. Do tego komórka zamiast drugiej ubikacji, wystrój bardzo podobny). W tym było już wszystko i właściciel miał duży problem żeby to wynająć przez długi czas.
M.....H - @kamarulak: ja bym się za te pieniądze nie zdecydował na pewno. Wynajem kos...

źródło: comment_uzkAX6Hv5R9zSlsLEBvwz3yu6Na16Qt6.jpg

Pobierz
@Mu_H: Rozumiem. Jednak wszystko w inwestycjach premium we Wrocławiu w centrum zaczyna się od 10k za metr, bez wykończenia, klimatyzacji i "prestiżu w nazwie".

Tutaj za relatywnie małe pieniądze 3,5k plus 800 zł czynszu (wydaje mi się, że podany czynsz jest zawyżony) można mieszkać na 50 metrach w skytowerze i za ileś lat mieć spłacone drugie 50 metrów.

13 piętro w żaglu to wyżej niż standardowe 13 pietro - wysokie kondygnacje