Wpis z mikrobloga

@gien: Jak ja kocham takich ludzi. Jak kucharz spali ci jedzenie, to też zamykasz ryj i jesz z pokorą, bo sam lepiej nie umiesz? Sranie sobie do ryja i pokorne przyjmowanie bolca w tyłek jest chyba polską tradycją narodową
@gien: polecam przeczytać jeszcze raz to co napisałem. NIE JESTEM ekspertem, ale mam prawo krytykować, bo widzę co się dzieje. Graczy coraz mniej, kontentu coraz mniej, kontent coraz gorszy, ludzie coraz bardziej #!$%@?, blizz coraz bardziej ma ludzi w dupie.
Ale widzę, że dalej są tacy ludzie, co choćby ich nawet gwałcili to słowa nie powiedzą. I przez takich ludzi jak ty, katastrofa ich nigdy nie czeka
@marv0oo: Czyli ja już nie mogę komentować Twojej krytyki? Dla Ciebie może gracze odchodzą z powodu aktualizacji, które im się nie spodobały, co może jest jednym z mniejszych powodów. Gra się starzeje, gracze też i to bardzo, a rynek gier cały czas się rozwija i z pewnością mmorpg nie jest już takie popularne jak kilka lat temu. Kończysz wpis jakimś pierdomondo o kimś, kogo ze mną mylisz. Wiele osób chciało classica,
@gien: Jo. Gracze drący ryja, że w BFA NIE MA KONTNETU, a ten obecny jest do dupy, to MNIEJSZY powód.
Wiele osób chciało classica. Spoko. To teraz powiedz mi, ile z tych osób odejdzie zaraz po tym, jak zobaczy czym na prawdę był/jest classic? Godziny farmienia gówien, żeby mieć możliwość wejścia na raid, farmienie healerem, 2/3 speców niegrywalnych (nie słabych, niegrywalnych), nudne raidy, zbieranie 40 osób na raid