Wpis z mikrobloga

"XDDD anon odkrywa że młodzi ludzie uprawiają seks i że dziewczyny go lubią zwłaszcza z przystojnymi XDDD"
No nie, ale że dla 20-letniej ONSy są już oklepane to trochę szok. To jest chyba najgorsza rzecz w przegrywie, że nie masz wyboru - jeśli jakimś cudem znajdzie się dziewczyna która weźmie cię pod uwagę jako opcję numer 50 (oczywiście jeśli będziesz odpowiedni zarabiał), to będziesz musiał udawać że jej przeszłość - gdzie każdy trochę przystojniejszy kolega któremu akurat stanął i miał trochę miejsca rozładowywał napięcie seksualne - ci nie przeszkadza, albo zakładasz klapki na oczy i naprawdę wmawiasz sobie jak to cię nie kocha i przytulasz się do niej wieczorami, udając że wszystko okej. Jeśli nie przygarniesz takiej, nie masz wyboru: zostajesz prawdopodobnie sam do końca życia.
+Nie hejtuje nikogo za uprawianie seksu, chodzi tutaj o kontekst, gdzie dziewczynie nudzi się jednorazowy całonocny seks, a anon nawet jeszcze za rękę nie trzymał czy nie był na spacerze. To nie jest np. jej wina że czyjeś życia tak wygląda, ale jest to trochę smutne.
#przegryw #tfwnogf #tinder #stulejacontent #feels #depresja #zalesie #gownowpis
hauser15 - "XDDD anon odkrywa że młodzi ludzie uprawiają seks i że dziewczyny go lubi...

źródło: comment_bjOtuVcPENamnMbRRNJM7NfQFaXXq8U5.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
wydaje ci się że jesteś lepszy


@guccimiet: wcale nie, we wszystkim od zawsze wydaje mi się że jestem gorszy

po prostu chodzi mi o to że chciałbym po prostu taką zwykłą ładną kobietę..

teraz kupiłem wkłądki do butów będę miał ogólnie razem 179(bez wkładki ok 175) może będzie lepiej, będe bardziej pewny siebie przez to może.

czemu mówisz że mam brać wszystko i nie wybrzydzać? ( ͡° ʖ̯ ͡
  • Odpowiedz
@dleifteh: Przecież 175 cm to dużo, dlaczego masz kompleksy z powodu wzrostu? Na wykopie się z tego żartuje, ale przecież większość mężczyzn jest podobnego wzrostu co Ty. Nawet jeśli jakiś ma te 4 centymetry więcej to i tak nikt na to nie zwraca uwagi. Jeśli dla jakiejś kobiety te centymetry są rzeczywiście istotne i dzięki wkładkom ją zdobędziesz to przecież nadejdzie moment kiedy będziesz je musiał zdjąć, co wtedy? ( ͡
  • Odpowiedz
nadejdzie moment kiedy będziesz je musiał zdjąć, co wtedy?


@schizma: będę ściągał buty w sypialni zaraz przy łóżku..

ogólnie to mam 173, dlaej twierdzisz że to dużo?
ile ty masz wzrostu?
wiesz że większość teraz młodych lasek ma własnie ok 170 cm?

a mi z taką wkładką(3,5 cm będę używac, a moge nawet i 7) to chyba pewność siebie i samoocena wzrośnie i o to mi chodzi.

te 3.5 cm to
  • Odpowiedz
@Adiss: no ale typie 173 a 178 to jest #!$%@? różnica nie sądzisz?
tutaj #!$%@? każdy centymetr jest na wagę złota

przy 193 i 198, bo #!$%@? nawet różnicy nie widać
a Ty jak masz 178 to średni wzrost mężczyzny masz...
  • Odpowiedz
@dleifteh: Zaraz przy łóżku? Przecież tak się nie da żyć. Mam 164 cm, a Twoje 173 cm nadal w mojej ocenie są w porządku. Większość dziewczyn może ma te 170 cm, ale nikt nie mówi, że nie możesz szukać kandydatki pośród dziewczyn niższych.
  • Odpowiedz
@schizma: ale to najczęściej widuje się te najniższe z najwyższymi nie zauważyłaś?
dopiero te co są wysokie i mają po 175, 180, to zaniżają wymagania i mogę mieć niższego, ze względu że w sumie dużo jest tych niższych ¯\_(ツ)_/¯

Powiem CI tak, do momentu założenia tindera nie przeszkadzał mi wzrost, dopiero jak założyłem i czytam te opisy "Ja 175 w szpilkach, ty 185+ :)" i to takiej średniej laski i w
  • Odpowiedz
@dleifteh: Tinder ma niewiele wspólnego ze światem rzeczywistym, serio. Najlepiej byś zrobił gdybyś usunął tam konto. Na Tinderze nawet najbardziej przeciętna dziewczyna ma stado adoratorów, którzy się wręcz przed nią płaszczą. Kiedy taka dziewczyna, która normalnie na ulicy nie spotyka się z wysokim zainteresowaniem dostanie dawkę atencji to automatycznie samoocena idzie jej w górę, podobnie jak wymagania. Widzę to po moich koleżankach. Tam nie liczy się Twoja wrażliwość i błysk w
  • Odpowiedz
@hauser15: Pod wpisem o przegrywie - jak zwykle, panowie liżą się po fiutach powtarzając, jakie to życie niesprawiedliwe.
A ja się dziś dołączę.
Bo ja mogę mieć ONSów ile chcę i gdzie chcę, ale wcale ich nie chcę, tylko chcę, żeby mnie ktoś pokochał i ja jego też. Tak, loszki też umieją into przegryw. Jak widać, potencjalna ilość gotowych fiutów nie jest wymiernym wskaźnikiem.
  • Odpowiedz