Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 162
@Alex_mski: naprawdę dla mnie się nie liczyło czy to jakaś superhiper firma. Ucieszylem się z samego faktu że zrobiła mi taki prezent. Nie koniecznie musiała się znać na zegarkach. Ale nie. Jakiś typ który pisze że programy typu Mam talent są dla normikow a teraz daje wpisy z top model (xD) mówi że zegarek #!$%@? gdzie zapytałem się tylko o wymianę pleckow. Musi pokazać jaki to on jest znawcą. Ehhhhhhh
@Gr888: ten zegarek jest chinolem więc ciężko o częsci zamienne, plus jest na tyle tani że wymiana dekla jest nieopłacalna. Albo poszukaj na alie nowego, albo zdejmij ten dekiel, weź kilka rodzajów papieru ściernego i najpierw przejedź grubszym, potem drobniejszym aż cały dekiel wypolerujesz. Poszukaj po forach zegarkowych jak usuwają rysy z zegarków-tu zastosuj podobne podejście. Papier ścierny i polerka. Nie będzie cię dużo kosztować a napis zejdzie.
@Emill: ehh 40$ to wg mnie jest cholernie tani zegarek. Wymiana samego dekla u zegarmistrza w PL będzie kosztować za dużo w stosunku do całej wartości zegarka. Plus samo znalezienie będzie maskarą bo raczej ciężko dobrać coś odpowiedniego rozmiaru, z odpowiednim gwintem i jeszcze by pasowało tak by wilgoci nie puścić do środka. Lepiej polerować.
@Alex_mski: ok, są ładne, ale poza wskazaniem godziny nie mają innych komplikacji, do tego są tak głośne, że trzeba je na noc wynosić z pokoju... jakość wykonania jest podobna.

ehh 40$ to wg mnie jest cholernie tani zegarek


@thewickerman88: nie mówimy o "tanim zegarku" ale o "tanim chińczyku".. a 40$ to sporo za chińczyka praktycznie bez serwisu, czyli można powiedzieć - jednorazówce.

@savagetommy: również poproszę o linka pana znafcę..
@Mareczek676: Zegarek to element męskiej biżuterii (głównie) i to, że może mieć jakieś funkcje poza pokazywaniem godziny naprawdę nie ma znaczenia ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak dla mnie mógłby nie pokazywać nawet godziny, ma ładnie wyglądać i cieszyć oko. Aaa no i 500 zł za zegarek to naprawdę nie jest dużo. Osobiście marzy mi się zegarek AP, sprawdź sobie cenę.