Wpis z mikrobloga

@wonsz_smieszek: Strzelam, ze bardzo zlym pomyslem bylo puszczenie takiej drogi na przestrzal przez miasto, gdzie mieszaja sie kierowcy z tras miedzynarodowych, albo wielogodzinnych po kraju, z tymi co dopiero odpalili auto i jada kawalek do IKEI po szafke.

Sporo ludzi zjezdza / wjezdza, w godzinach szczytu widac bardzo duze przetasowania na pasach - mysle ze to wystarczy. Ktos nie ogarnal bo jest pierwszy raz, GPS przeklamal, zapomnial, i nagle bardzo chce
Strzelam, ze bardzo zlym pomyslem bylo puszczenie takiej drogi na przestrzal przez miasto, gdzie mieszaja sie kierowcy z tras miedzynarodowych, albo wielogodzinnych po kraju, z tymi co dopiero odpalili auto i jada kawalek do IKEI po szafke.


@DryfWiatrowZachodnich: ta droga jest w dobrym miejscu, podobnie jak budowana POW (aczkolwiek sporo za późno). Tylko, że oprócz nich powinna już istnieć kolejna obwodnica otaczająca miasto większym łukiem. A na to poczekamy kolejne 20
@wonsz_smieszek: na odcinku przed mostem trzeba się decydować czy będziesz skręcał przez najbliższe kilka kilometrów czy nie. I niektórych przerasta zadanie wybrania sobie odpowiedniego pasa więc zostawiają sobie ten wysiłek intelektualny na ostatnią chwilę.

A tak serio to jeśli jest jakiś zjazd którym rzadko jeżdżę to też muszę chwilę pomyśleć czy muszę jechać boczną czy środkową nitką i czy jak się wpakuję na środkową to czy mnie nie wystrzeli do Marek
@Invisible22 źle zaprojektowana? Na odcinku gdzie był dzwon?
Rozwiń to i napisz jak to się odnosi do faktu iż był to prosty odcinek drogi bez skrzyżowania oraz bez zjazdów i wyjaśnij mi co ma do tej sytuacji projekt tego konkretnego odcinka na, którym był "Karambol".

Wytłumaczenie jest jedno.
Jeżdżą ludzie jak debile.
Codziennie pokonuje grota i widzę co się tu #!$%@?.
To czasami woła o pomstę do nieba bo ludzie mając 3
@wonsz_smieszek: Bardzo ciężko tam się neutralizuje wypadki - w wielu miejscach, szczególnie na moście na jezdni tranzytowej nie ma gdzie zepchnąć pojazdów. Do tego dochodzi oglądanie przez innych kierowców takiego zdarzenia.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ftswwa: Pisałem ogólnie. Nie o tym odcinku akurat. Tam gdzie doszło do karambolu to była inna przyczyna.
A zle zaprojektowana jest wg mnie przy Wislostradzie. Zjazdy powinny być jak wszędzie indziej tj dużo duzo wcześniej oddzielenie głównej trasy od drogi zjazdowej a nie ze debile z lewego pasa hamują na maxa bo muszę zjechać.