Wpis z mikrobloga

  • 1063
Mircy od jutra mam ciążę donoszoną, szczerze to nie chce mi się dźwigać już tego brzucha i wolałabym na dniach urodzić xd sypnijcie plusami może maluch zechce wyjść na świat trochę wcześniej. #ciaza #dziecko #porod
Ps. Jak będzie dużo plusów to zastanowie się nad streamem z porodu xd
  • 74
  • Odpowiedz
@jilted no nie zdziwie się jak śledzi mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po urodzeniu instynkt nadal będzie dawał się we znaki i będzie próbował się zaszyć w swojej cieplej wilgotnej piwnicy
  • Odpowiedz
  • 2
@tHoePs wow a który to już maluch? No to życzę szybkiego rozwiązania, teraz już dzieciak bezpieczny więc nich wychodzi i da matce odetchnąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@erln drugie dziecko

@piastun czemu w długi weekend słabo? Przynajmniej mąż w domu bo wolne.
@Kid_A nie mam w domu ani firanek ani dywanów xd codziennie chodzę, od początku ciąży łażę po schodach bo mieszkamy na 3 piętrze, ja nawet.codzinnie autem jeżdżę bo muszę córkę do żłobka zawieźć i przywieźć. Już sama.nie wiem co robić żeby wywabić malucha na zewnątrz
@KromkaMistrz mam nadzieję że zobaczy wykop jak najpóźniej, nie chce żeby został
  • Odpowiedz
sypnijcie plusami może maluch zechce wyjść na świat trochę wcześniej.


@tHoePs: a nie lepiej: szybki spacer, mycie okien, mycie podłogi, ewentualnie seks?
  • Odpowiedz
@jilted sugerowanie że nie, przecież wszyscy wiemy, że licki na fejsie leczą raka i budują studnie murzynom. To co, kobiecie w ciąży nie pomogą? No wiesz co ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz