Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć
Pytanko do doświadczonych w #zwiazki
Jak skutecznie spowodować żeby tzw. przyjaciel żony zniknął z jej życia? Spuszczenie mu łomotu wydaje się być niezłym rozwiązaniem, co zrobić z nią żeby wykasowała go z głowy? Jakieś pomysły?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 66
  • Odpowiedz
xD. Nie, wroc - XD (duzymi literami!).

Nie wiem ilu spierdoksow musialbym zawolac w tym spisie bo szambo wywalilo mocno.

Rozumiem, ze wedlug OPa kobieta powinna znac tylko jego i nie miec ZADNYCH znajomych? xD

Poki kobieta nie daje zadnych sygnalow, ze cos jest nie tak to sie OPie zastanow co chcesz osiagnac. Sam znam przypadki gdzie friendzone jest taki, ze kumpel nie ma szans, a facet laski moze spac spokojnie, bo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Porozmawiaj z nią o tym, a jeśli dla niej będzie ważniejsza znajomość z przyjacielem, to zmień żonę. Ew. jak chcesz walczyć, to tak jak @emilkos8 napisała znajdź sobie koleżankę lub przyjaciółkę i rób to samo, co Twoja żona ze swoim przyjacielem. Najlepiej kilka koleżanek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw rozmowa, później działanie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skuteczny bajt, bo jednak szambo wylało.

Rozumiem, że osoba biseksualna i w związku nie może mieć żadnych przyjaciół oprócz partnera, bo inaczej na pewno z kimś się puści? Tak wynikałoby z logiki wykopków
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: niezłe kompleksy masz ziomek jak myślisz, że wygryzie cię jakiś typek, którego twoja różowa bardzo lubi i w sumie to tyle xD. A jak się masz o co bać patrząc po różowej, to lepiej ja zmień, bo jak będzie się chciała puścić, to puści się i tak, nie będzie potrzebowała do tego żadnego przyjaciela.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a dlaczego ona ma przestać się z nim przyjaźnić??? Ja z moim niebieskim jestem prawie 6 lat, ale z jednym chłopakiem kumpluję się od przedszkola. I co? Miałabym teraz przestać, bo ktoś mi zakazał? Nie rozumiem tego najeżdżania wykopków na dziewczyny, które mają przyjaciół płci męskiej. Nie każda dziewczyna zdradza. Ja nie chciałabym zepsuć dwóch fajnych relacji, zdradzać. Straciłabym i osobę, którą kocham i mega fajnego kumpla. No ale wykopki widzą
  • Odpowiedz