Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć
Pytanko do doświadczonych w #zwiazki
Jak skutecznie spowodować żeby tzw. przyjaciel żony zniknął z jej życia? Spuszczenie mu łomotu wydaje się być niezłym rozwiązaniem, co zrobić z nią żeby wykasowała go z głowy? Jakieś pomysły?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 66
@AnonimoweMirkoWyznania: niezłe kompleksy masz ziomek jak myślisz, że wygryzie cię jakiś typek, którego twoja różowa bardzo lubi i w sumie to tyle xD. A jak się masz o co bać patrząc po różowej, to lepiej ja zmień, bo jak będzie się chciała puścić, to puści się i tak, nie będzie potrzebowała do tego żadnego przyjaciela.
@AnonimoweMirkoWyznania a dlaczego ona ma przestać się z nim przyjaźnić??? Ja z moim niebieskim jestem prawie 6 lat, ale z jednym chłopakiem kumpluję się od przedszkola. I co? Miałabym teraz przestać, bo ktoś mi zakazał? Nie rozumiem tego najeżdżania wykopków na dziewczyny, które mają przyjaciół płci męskiej. Nie każda dziewczyna zdradza. Ja nie chciałabym zepsuć dwóch fajnych relacji, zdradzać. Straciłabym i osobę, którą kocham i mega fajnego kumpla. No ale wykopki widzą
@AnonimoweMirkoWyznania: Jakimi wy jesteście dzbanami xD Żona chce się puścić z przyjacielem, co zrobić? #!$%@?ć jemu, a żonę pogłaskać po główce i szeptać jej do ucha "popatrz, ocaliłem Cię przed nim" XDD Jak partnerka skacze w bok to wina partnerki, a nie tego z którym skacze, bo to partnerka jest z Tobą w związku, a nie ten koleś.