Wpis z mikrobloga

@kulass: obchody święta niepodległości skutecznie zakłócą, jak co roku, sami obchodzący xD czekają nas piękna, patriotyczne hasła o j-----u tvnu, uderz uderz w kapitalizm, moze poleci jakas kostka brukowa <3 prawdziwie polskie flagi i banery z symbolami neofaszystowskimi, gościnny udział neofaszystów z Europy. później klasyczne zdziwienie, że za granico nie rozumiejo ze to marsz rodzin z dziećmi i mówią coś o faszyźmie, lewackie media

xD
  • Odpowiedz
@kulass: a organizatorzy marszu zrezygnowali w końcu z zapraszania faszystów, np. z Forza Nuova? jeśli tak, to można dyskutować, czy protesty rzeczywiście nie są na wyrost.
  • Odpowiedz
Psy szczękają karawana jedzie dalej.


@Sagitarius: ale w sensie że popierasz zapraszanie przedstawicieli partii faszystowskich na marsz upamiętniający najwazniejsze święto niepodległościowe kraju? albo przynajmniej nie widzisz w tym nic złego?
  • Odpowiedz
@papier96 a no coś mi się przypomina że był rok temu gość od nich ale chyba nic nie mówił takiego co miało by wywołać jakiś skandal. Raczej pozytywnie się o Polsce wypowiadał
  • Odpowiedz
@kulass: nie wiem o co chodzi generalnie ale ta babka co ja zgarneli z chodnika to chyba troche niespelna rozumu, koniec filmiku a ona pyta "teraz czekaja mnie bicze wodne? dostane pała gumowa?" XD
  • Odpowiedz
@przemek-sobota: ja też. Za poprzednich rządów za tekst "grubasie" do jakiegoś starego UBek w obecności Policji zawinęli mi kumpla na dołek i dostał mandat za "nieobyczajne zachowanie". Teraz można wyzywać Straż Marszałkowską i Policję, szarpać się z nimi, a oni nawet pały nie wyjmą :\ Gdzie te stare dobre czasy za którymi neuropa tęskni.
  • Odpowiedz