Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bintang: to, ze pracujesz w saloniku skody i wciskasz ludziom samochod ze srodka stawki jako limuzyne, to nie zmienia faktu, ze nazewnictwo 'limuzyna' nalezy do klasy s/7er/a8
@modzelem: zależy jak spojrzeć. Jak ktoś chce nudne auto do przemieszczania się z punktu a do punktu B to bierze szkodę albo inne gówno, jak ktoś chce zrobić to w czymś ładnym a po zamknięciu drzwi, jeszcze podziwiać samochód, to bierze Alfe
@Bintang "Pojazd został zbudowany na bazie niemieckiej płyty podłogowej koncernu Volkswagen AGoznaczonej symbolem MQB, która wykorzystana została do zbudowania m.in. Volkswagena Passata B8"

Superb to od zawsze Passat tylko na ogół że starszymi bebechami (np skrzynia, elektronika) żeby nie było za mocnej konkurencji w rodzinie.
Nie wiem, mi np. zbiera się na wymioty jak mam jechac Fabią, szczególnie jako pasażer. Komfort jazdy zerowy, juz wolalbym komunikacje miejska.


@pejczi: Szukam auta. Jeździłem Skodą Fabia, Octavią, Rapid, a także Kią Ceed, Hyundaiem Elantra i Mercedesem kl. B.

Najlepiej na ten moment jeździło mi się Skodą Fabia xD Świetne przyspieszenie (do 100 w 8-9 sek., a do 60 to już się zrywa momentalnie), wygodnie, dobrze się prowadzi.

Zaraz będę
Kwestia jest taka że jak kupujesz nowe auto to po 2-3 latach traci ono ok 30% swojej wartośc więc juz jesteś w plecy, ponadto musisz zapłacić tym "złodziejom" grubą kasę ża kazdy pieprzony dodatek więc jesteś w plecy, potem żeby utrzymać gwarancję na auto musisz jeżdzić na drogie przeglądy do ASO i znów jesteś w plecy .

To ja wolę żeby niemiec był w plecy a ja kupuję sobie 3-4 lenie auto
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peszmerd: jest to ta sama płyta a przedłużona, więc jest to tak na prawdę inna płyta, która właśnie też mial pheaton, Bentley i na rynek azjatycki długi passat
I znowu ten temat xD Lepiej jeździć nową Skodą za 60k niż kupić 5 letnie Audi z przebiegiem 150k (albo i większym) które jest już po gwarancji, jest wypierdziane, ma full elektroniki i za chwile padnie w nim połowa rzeczy. No ale co kto lubi. A później przyjdzie do wymiany zawieszenie i się jeden z drugim zdziwi że części do Audi kosztują kilka tys. nie wliczając w to robocizny gdzie w Skodzie
@fsfdjf: 5-letnie, sprawdzone auto używane segmentu D z bogatym wyposażeniem, tempomatem, grzaniem dup, skórą, systemami bezpieczeństwa i elektroniką oraz niewielkim przebiegiem i 200-konnym oszczędnym silnikiem.


@senseiharanaoko: i poskładane z dwóch przystanków, z prawdziwym przebiegiem takim że mogłoby przyjechać z Księżyca i z silnikiem połatanym jakimś kleidłem żeby nie dzwonił jak Big Ben w momencie sprzedaży.