Wpis z mikrobloga

Mam rapida w bardzo wysokiej opcji (szklany dach, grzane dupy, automatyczna klima, nawigacja (google maps lub apple), czujniki itp.) 1,6 115km przy masie 1198 kg daje radę i jestem bardzo zadowolony, dużo miejsca z przodu i z tylu. Pali w mieście 5,5L, w trasie bez problemu poniżej 5 można zejść (start stop off, biegów nie zmieniam poniżej 2200 rpm) wiec nie rozumiem hejtu na nowa Skodę - fakt, ze auto kiedy wyjeżdża
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bintang: racja, zwykle tak fajnie już nie wyglądają. Niedługo wychodzi też wersja RS z wirtualnym kłopotem i mocą 250 KM. A ten czerwony kolor rzeczywiście wymiata.
@jaavi666: dupy nie urywa. Aczkolwiek za te pieniadze, co ona kosztuje jest jak najbardziej okej. Spalanie bardzo duze jak ba taki silnik, moj 2x wiekszy w miescie pali 8-9, a w trasie 4 z groszem, przy predkosci 160kmh @szalek995: DSG, nie cvt dla mnie to jest klasa
@sh2dov superb jak na tą wielkość auta naprawdę dużo nie pali, wiadomo że jak by oferowali jakiegoś dużego wolnossaka zamiast tych małych R4 TSI to by było lepiej. Aczkolwiek nie uwierzę w auto z dużym silnikiem które w mieście pali 8l. Chyba że to miasto to taka większa wieś gdzie nawet świateł nie ma.