Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Smieszek_Poza_Kontrolo: no wiadomo że tak, chociaż jka pisałem, niech każdy robi z kasą co chcą, niektórzy wola sobie kupić starsze auto z fajniejszym wyposażeniem ale bez gwarancji i ubolewac nad naprawami, niektórzy wolą mieć nowke z salonu, bez wypierdzialego fotela przez Helmuta
  • Odpowiedz
@fsfdjf: sprzedaje skody,
Wczoraj mialem takiego Pana, ktory w ostatnim momencie zrezygnowal na rzecz kiluletniego (wciaz drozszego) audi. Nie ma dyskusji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 91
@BotRekrutacyjny: Są ludzie, którzy wymagają od samochodu czegoś więcej niż przemieszczania się z A do B, np. nie wiem jakiejkolwiek przyjemności z jazdy, której skoda w dizelku nie zapewnia? XDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 106
@fsfdjf a na Skodę narzekają dzbany które jedyna styczność z tą marką miały jak widziały ja na ulicy. Ale będą #!$%@?ć głupoty o komforcie i przyjemności z jazdy bo tatuś kiedyś wziął kredyt na pół życia i kupił kilka lat temu mercedesa w bida edyszyn. Ale to w końcu Mercedes a nie jakaś #!$%@? Skoda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@szalek995: Nie wiem, mi np. zbiera się na wymioty jak mam jechac Fabią, szczególnie jako pasażer. Komfort jazdy zerowy, juz wolalbym komunikacje miejska.
  • Odpowiedz
@phild: to kup ciekawszy silnik. Np octavie 2.0 tsi 190KM, albo 245km albo superba 272km 4x4 itd.
W tym momencie octavia sprzedaje sie w wiekszosci z silnikiem benzynowym
  • Odpowiedz