Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 130
Beta 0.9.7.0 #otwartywykopmobilny
W sumie to tak jakby prerelease przed 1.0. Nie planowałem tej wersji, ale musiałem poprawić błąd z obracaniem obrazków na urządzeniach Samsunga.

Wersje 1.0 wypuszczę kiedy zostanie poprawiony błąd w API uniemożliwiający nieoficjalnym aplikacją na dodawania ankiet ( @maciejkiner @a__s @m__b )

Co nowego?
- Ukrywanie paska komentarza w odpowiednich wpisach. Dzięki @Mickson
- Poprawienie błędu z obracaniem obrazków
- Dodano opcję wyłączenia potwierdzenia wyjścia z aplikacji @bloodguy
- Dodano opcję kopiowania prywatnych wiadomości
- Dodano wyświetlanie pełnej daty w menu wpisu
- Poprawiono duplikację treści
- Nowa implementacja odtwarzacza YouTube
- Poprawiono mniejszych błędów
-github/michaldrabik wysłał masę poprawek usprawniających przejrzystość kodu w projekcie. Dzięki wielkie!
- @Albert221 oraz @akepinski poprawili README na githubie. Dzięki wielkie!

Wersja IOS
W międzyczasie pracujemy z @Kroguc nad portem w technologii hybrydowej, dzięki czemu aplikacja będzie działać także na urządzeniach Apple. Jeżeli ktoś znający się na #reactnative #react chciałby pomóc w portowaniu, to zapraszam na nasz serwer discord. Wrzucamy tam też aktualne screenshoty z portowania.


Jest tylko jeden problem - nie posiadam żadnego urządzenia z #osx aby zbudować oraz testować wersje na #ios. Kilka osób proponowało zrzutkę na jakiegoś używanego MacBook 2015, ale nie jestem pewien czy byłoby wystarczające zainteresowanie. #apple

Zapraszam na serwer discord: https://discord.gg/WgQZJD3

Adres paypal do dobrowolnych darowizn: https://paypal.me/WykopMobilny/
Dziękuję za każdą darowiznę :)

Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi

#android #kotlin #wykop #programowanie
Pobierz
źródło: comment_UamwTW4ZBIiQiAehSUyJ60xMPKTjP26b.jpg
  • 61
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: dzieki za Twoja prace. Korzysta sie super. Czasami wywala apke, tzn. całkiem wyłącza, bez zadnego komunikatu. Muszę odpalic na nowo i szukac tresci. Android i huawei p20 here. Mimo to w życiu nie wroce Do oficjalnej. Powodzenia w dalszej pracy
próbowałem normalnie przesunąć a to działa od krawędzi


@sito83: @feelfree: No właśnie. Czy nie dałoby się zwiększyć tego marginesu o kilka pixeli? Mam case, który zachodzi minimalnie na ekran i ten gest po prostu u mnie nie działa. Musiałbym za każdym razem odsuwać lekko pokrowiec, żeby odsłonić samą krawędź ekranu... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: nie wiem czy ktoś pytał, ale czy będzie w przyszłości możliwość szybkiego przesunięcia na górę znaleziska/wpisu? Przy wielu komentarzach jest to problematyczne scrollowanie na samą górę.
Beta 0.9.7.0


Jest tylko jeden problem - nie posiadam żadnego urządzenia z #osx aby zbudować oraz testować wersje na #ios. Kilka osób proponowało zrzutkę na jakiegoś używanego MacBook 2015, ale nie jestem pewien czy byłoby wystarczające zainteresowanie.

@feelfree: Jak nie masz urzadzenia z #osx to można postawić na maszynie wirtualnej na windzie i kodzić.
Demonem prędkości nie jest, ale działa wystarczajaco płynnie żeby pisać appki, code-completion nie muli aż tak
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sito83: w obrazkach i innych ekranach jest gest od lewej do prawej strony ekranu

@feelfree: potestowalem to dwa dni i ten gest jest do d...
trzeba złapać przy samej krawędzi (na edge aż za zgięciem ekranu) i kawał przeciągnąć
W czym jest problem żeby to było po prostu maźniecie paluchem po ekranie do góry czy w bok? To jakieś trudne do zrobienia jest bo się nie znam?