Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ewa95: A co w tym dziwnego? Powiedzmy, że mam brzydki ryj i pójdę do klubu. Ktoś mi zrobi fotę i wrzuci do promowania klubu (brzydkie zdjęcia również przyciągają uwagę). I co, argument jest taki, że mogłam z tym ryjem z domu nie wychodzić? No chyba nie. Skąd pewność, że gdyby ta karyna była ubrana w golf to cieszyłaby się, że została twarzą klubu? Zdjęcia na użytek własny ok, ale na promowanie
@xqwzyts: No i #!$%@?, to jej instagram i może sobie tam wrzucać, co chce. Prosi o usunięcie zdjęcia - mają usunąć, to, że w ich regulaminie jest jakiś pierd, że mają prawo używać zdjęć do promocji klubu, nie znaczy, że ta osoba chce, by jej postać została do tego wykorzystana. Pracowałam w nocnym klubie i zawsze, gdy ktoś zgłaszał się z prośbą o usunięcie zdjęcia ze strony na fb, menedżerka usuwała
regulamin stanowi prawo budynku, jeśli się z nim nie zgadzasz to nie wchodzisz po prostu


@YolonezFSO: na pewno wchodząc do budynku, masz ten regulamin przedstawiony i wyrażasz osobiście na niego zgodę, ba, w ogóle wiesz, że istnieje jakiś regulamin budynku...

a teraz wyobraź sobie, że wchodzisz do jakiegoś centrum handlowego, a tu atakują cię 3 murzyni, bo w regulaminie jest, że wejście do budynku jest rozumiane jako wyrażenie zgody na seks