Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Koxxus: Nie dziwię jej sie. Na zdjęciu wydaje się całkiem zaskoczona, jakby nawet nie wiedziala, że ktoś ją fotografuje. Pewnie się nawet nie spodziewala, że to fotograf klubowy. Myslala, że jakiś gość po prostu, zeby sobie w domu zjechac, wiec nie zaprzeczala. Biedna ofiara seksizmu
  • Odpowiedz
@Koxxus: strzelam, że 90% szczucia takich dziewczyn pochodzi od zakompleksionych kobiet, które zamiast schudnąć to wolą hejtować osoby czujące się dobrze w swoim ciele
  • Odpowiedz
  • 166
@Koxxus zaraz, zaraz. Laska prosi o usunięcie zdjęcia, to klub powinien je usunąć. Nie rozumiem troche momentu w ktorym wlaczaja sie te fanpejdże. Szczucie cycem? #!$%@? mac, co za #!$%@? czasy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Koxxus: no dobra zwracam honor, ale myślałem że te "lewicowe środowiska" to coś więcej niż ameby z FB, które traktują prośbę z "XD" jako poważną.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Arveit No właśnie co do samej sprawy z tą dziewczyną, rozumiem, chce to usunąć, ma prawo. Ale peje które reinterpretuja sprawę to jakiś żart
  • Odpowiedz
Co jednak najlepsze, w regulaminie klubu jest jasno zapisane że mogą robić i umieszczać zdjęcia w celu promocji. No po prostu nie wierzę xD


@Koxxus: To uwierz, bo regulamin klubu nie stoi wyżej niż prawo. W takim regulaminie może być napisane wszystko, raczej nie chciałbyś żeby był on wiążący mimo sprzeczności z prawem.
  • Odpowiedz
  • 156
@Koxxus regulamin nie stoi ponad prawem. Jeżeli żąda usunięcia zdjęcia, to muszą wykonać jej prośbę.

Pomijam kwestię, że może ich pozwać za wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych i jeszcze na tym zarobi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Świecić cycam na cały club spoko, ale jak fotograf wrzuci zdj z imprezy na którym jak widać sama pozuje to boziuu "ale ze mnie cnotka, proszę o usunięcie tego zdjecia bo wstyd" JPRD trzeba było wybrać inny strój, a nie później narzekać #logikarozowychpaskow xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Koxxus: już pisałem pod oryginalnym wpisem że ona nie pruje się o umieszczenie zdjęcia w sieci tylko o to że nikt jej za to nie zapłacił, ale nie napisze tego wprost
  • Odpowiedz
@Koxxus: w regulaminie może być nawet, że ma #!$%@?ć peto wszystkim menadżerom. Nic to nie znaczy. Jest to wykorzystanie wizerunku bez zgody i to na dodatek w celach zarobkowych. Mogłaby tych debili bezproblemowo pozwać i szkoda, że tego nie zrobiła.
Natomiast co do drugiej części to mnie też razi szczucie cycem w reklamach, ale cóż. Tylko podsumowuje to reklamującego się.
  • Odpowiedz
@Ewa95: Nie widzisz, że to spora różnica? Zasięg klubu, a zasięg fb, dołóż anonimowość i wolnośc wypowiedzi w mediach społecznościwoych i masz powód. Sama zapewne nawet byś się nie odważyła do niej podejść i jej zwrócić uwagi osobiście na jej strój.
  • Odpowiedz