Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@utopjec: to teraz wyobraź sobie, że praktycznie każdy budynek ma swój wewnętrzny regulamin. Regulamin zapewne jest podany na stronie klubu. Nawet budynek, w którym mieszkasz (o ile to nie jest prywatna posesja) ma swój wewnętrzny regulamin. A to, że nie przeczytałeś go przed wejściem nie zwalnia przed przestrzeganiem go. Fakt, tutaj operator aparatu powinien powiedzieć w jakim celu robi zdjęcie, żeby można było odmówić, jest to drobne naciagniecie, ale też z
@YolonezFSO: logika różowych jest tutaj najmniej istotna, mówimy tutaj o granicach, do których może posunąć się regulamin jakiegoś klubu w dysponowaniu zdjęciami z imprezy, szczególnie w celach komercyjnych.

Zresztą najpierw odnieś się do wizji igraszek z Kameruńczykami. Regulamin klubu nie jest alfą i omegą.
@utopjec: owszem, nie jest alfą i omegą, ale nie wiem też czy narusza prawo. W takim razie jak to wygląda w przypadku Facebooka? Czy tam nie jest jasno powiedziane, że mogą wykorzystywać nasze materiały w celach komercyjnych już przy zakładaniu konta? Nie wiem jak to jest po RODO, kiedyś mogli z tego co pamiętam. Stąd mój wniosek, że klub może robić tak samo, gdy wyrazimy zgodę. A co do kamerunczykow to
@YolonezFSO: @utopjec: Seksu możesz odmówić w każdej chwili, nawet sekundę przed finałem w kiszce stolcowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do takiego punktu to akt seksualny nie może być objęty prawnie wiążącą umową, czy jakoś tak. A zresztą tak jak pisze @YolonezFSO po prostu trzeba wyjść.
@Cilthal: wchodząc do każdego klubu czy galerii handlowej, pytasz o regulamin? jasne, podałem z dupy przykład (dosłownie i w przenośni), ale kurde nie zapala ci się lampka ostrzegawcza, że jakiś klub robi se przykładowo regulamin na 200 stron a4 i bez prawnika do niego nie podchodź?
@utopjec: nie pytam, wiadomo powinieneś się stosować do ogólnie przyjętych norm, a regulaminy nawet instytucji państwowych potrafią zawierać rzeczy niezgodne z prawem. Co do dziewczyny, tutaj sama pozowała do zdjęcia, sama wybrała sukienkę, będzie miała lekcje na przyszłość. Ale mimo tego uważam, że klub na niej żeruje.
@Cilthal: generalnie #!$%@?ę od zachowania tej dziewczyny, niestety większość wykopków patrzy na sytuację pod kątem tylko jej zachowania (antypatii do jej zachowania), ale każdy z nas może znaleźć się w takiej sytuacji, np wypijesz za dużo w klubie, zrobisz głupią minę do aparatu, nie za bardzo wiedząc, kto i po co to robi, a potem klub robi z twoimi wizerunkiem reklamę w internecie, na którą natrafia twój szef i rozwój wypadków