Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
  • Odpowiedz
@Prylik: Owszem, dla opinii publicznej są dowodem. Dlatego Hoffman jest przez publikę uznany za ćpuna. Federacja ma sposób sprawdzić zawodnika pod kątem narkotyków - i twierdząc, że go sprawdziła, unika publikacji wyników. Publika takiej możliwości nie ma, a więc musi bazować na tym, co otrzyma. Otrzymała nagrania przedstawiające naćpanego zawodnika, a następnie oświadczenie mówiące "zawodnik nie był nćpany".
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: W kazdym razie widzę że nie jesteś mi w stanie odpowiedzieć dlaczego. W takim razie ja powiem za ciebie:
ponieważ nagrania NIE SĄ dowodem na to, że AdBuster był naćpany. Nagrania są tylko powodem by móc tak podejrzewać, że tak mogłoby być. Ale nie są dowodem na to, że tak było. Czyż nie?
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Jeśli twierdzisz, że nagrania są dowodem na to, że AdBuster był naćpany - dlaczego sędziowie go nie zdyskwalifikowali? Przecież mają D O W Ó D, czyż nie?
Widzę, że nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć na to pytanie więc ja powiem za ciebie:
Bo nagrania NIE SĄ dowodem na to, że AdBuster był naćpany. Nagrania są tylko powodem by móc tak podejrzewać, że tak mogłoby być. Ale nie są
  • Odpowiedz
@Prylik: Powtarzam ci po raz kolejny:
1. Federacja może zakazać określonych form dopingu, może nie zakazywać ich wcale
2. Sędzia nie może zdyskwalifikować zawodnika za D O P I N G U. Musi zdyskwalifikować zawodnika za Z A K A Z A N Ą formę D O P I N G U.

Wnioskując po nagraniach, Hoffman był naćpany.
  • Odpowiedz
@Prylik: Jak już oboje przeanalizowaliśmy, żadna z substancji zawartych w napalmie nie jest w stanie wywołać takich objawów - no chyba, że byłeś leniwy i nie czytałeś. To wtedy radzę wrócić i się zapoznać.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: "Jak już oboje przeanalizowaliśmy, żadna z substancji zawartych w napalmie nie jest w stanie wywołać takich objawów"
- Że co proszę? XD Chyba ty przeanalizowałeś, a raczej... "przeanalizowałeś" xD
Ja wyraźnie pisałem i to kilka razy, nawet zacytuję ci: "DOKŁADNIE TAK DZIAŁA NAPALM".
Dlatego wracamy do punktu wyjścia: Masz rację. Był naćpany Napalmem.
  • Odpowiedz
@Prylik: tak nie może działać napalm, bo nie ma w jego składzie nic, co mogłoby to wywoływać. A że jesteś upośledzony i nie potrafisz czytać, to już twój problem. Sądząc po nagraniach, hoffman był naćpany czymś więcej niż kofeiną + BA.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: O czym ty #!$%@?? Wyraźnie pisałem już: Jedynym twoim powerem był tiger z biedronki, nigdy nawet mocnej kawy nie piłeś, a będziesz się wypowiadał co jak działa, no #!$%@? hit ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Dokładnie tak działa Napalm i pogódź się z tym. Ludzie po tym mają nie raz drgawki i wykręca ich po tym o wiele bardziej niż adbustera,
  • Odpowiedz
@Prylik: no dobrze chłopczyku. Ale ty do tej pory nie rozumiesz, że to nie działa w ten sposób, że im bardziej mnie obrazisz, tym twój argument więcej waży. Poczytaj #!$%@? krecie #!$%@? czym jest kofeina. Jakie są jej skutki uboczne. Następnie poczytaj czym jest beta-alanina. I jakie są jej skutki uboczne. Następnie znajdź skład napalmu i poszukaj czegoś jeszcze, co mogłoby to powodować. A następnie poczytaj jakie są tych środków
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Obiektywne fakty są takie, że DOKŁADNIE tak działa napalm. Nawet z tym nie dyskutuj. Jesteś jak taki płaskoziemca, który patrzy na zachód słońca i mówi: "ono nie zachodzi".
Ja cie w żaden sposób nie próbuję obrazić, ja stwierdzam fakty. Co może koleś wiedzieć o działaniu Napalmu, skork jego jedynym powerem był tiger z bideronki? Jak cie to obraża to przepraszam, ale nie miałem takiego zamiaru.
Dyskusja nie może być
  • Odpowiedz
@Prylik: nie, to nie jest obiektywizm. To jest subiektywizm, opierasz się o czyjąć opinię. Obiektywnie patrząc, fakty są takie, ze żadna z substancji zawartych w napalmie nie wpływa na twój organizm w taki sposób.

A więc, analizując te fakty - Hoffman był na nagraniach pod wpływem substancji innych, niż kofeina + BA.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Owszem, substancje zawarte w Napalmie dokładnie tak działają. Czy ci się to podoba czy nie. Jak mi nie wierzysz to sam sobie spróbuj.

"To jest subiektywizm, opierasz się o czyjąć opinię. Obiektywnie patrząc, fakty są takie, ze żadna z substancji zawartych w napalmie nie wpływa na twój organizm w taki sposób."
- Rzeczywiście. W takim razie OPRĘ SIĘ O TWOJĄ OPINIĘ, że fakty są takie, ze żadna z substancji
  • Odpowiedz
@Prylik: Nie interesują mnie twoje osobiste odczucia, wskaż mi te substancje, wraz ze źródłem naukowym które by to potwierdzało.

A więc, analizując te fakty - Hoffman był na nagraniach pod wpływem substancji innych, niż kofeina + BA.
  • Odpowiedz