Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: MUSISZ PRZEDSTAWIĆ DOWODY PRZYGŁUPIE.
AdBuster przedstawił dowody na to, że brał przedtrenigówkę. Bo tak ona właśnie #!$%@? działa.
Bombel i Gola nie są autorytetami, ALE #!$%@? BADANIA JUŻ AUTORYTETAMI SĄ.
  • Odpowiedz
@Prylik: nie, hoffman przedstawił dowód na bycie pod wpływem środków odurzajacych. Jakich? tego nie wiemy, do póki nie zobaczymy badań. I nie, tak nie działa przedtreningówka, ty chyba mefedron przed treningiem bierzesz.
  • Odpowiedz
@Prylik: Będę odpisywał, przestanę pisać, jeżeli ty przestaniesz mnie oznaczać. Przychodzisz i próbujesz terroryzować całe forum i myślisz, że ktoś będzie sie ciebie #!$%@? bał, jak twój przełożony na magazynie. Dresiarzu #!$%@?. No sory gościu, to nie działa w ten sposób. Adbuster był wyraźnie naćpany, skutki uboczne przedawkowania kofeiny objawiają się całkowicie inaczej do tych, które można było zaobserwować na wywiadach po walce famemma2; https://www.healthline.com/health/caffeine-overdose

A poniżej przedstawiam skromną, bo skromną
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: DOKŁADNIE TAK działa Napalm. O jaki konkretnie dowód prosisz? Mam ci #!$%@? filmik nagrac? Poczytaj sobie opinie. #!$%@?, ale ty jesteś #!$%@?. Serio nie potrafisz sobie wbić do tego twojego kapuścianego łba, że skoro nawet kawy nie piłeś, TO JAKIM #!$%@? PRAWEM się wypowiadasz na temat jak działa przedtreningówka? Lecz się przygłupie
  • Odpowiedz
@Prylik: a na filmy sie powołujesz? Jeżeli mówisz o opiniach, to linki do opinii. Jeżeli do składu, to linki do składu. Jest przynajmniej 5 przedtreningówek, róznych brandów o nazwie napalm.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Więc NIE, żadne twoje filmiki czy wywiady z adbusterem NIE SĄ ŻADNYM dowodem, na to ze AdBuster brał narkotyki. Są ewentualnie poszlakami. A ja czekam na dowód, czekam aż mi udowodnisz, że adbuster brał narkotyki.
  • Odpowiedz