Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
  • Odpowiedz
I po co tak szczekałeś z tymi pomówieniami o ćpanie Adbustera, jak wystarczyło poprosić o dowód i już zamknąłeś mordę? Nastepnym razem masz nauczkę: nie masz dowodów, to utkaj, bo tylko irytujesz ludzi. Przez takie gówna jak ty, potem ludzie mają wykop za rak


Trzy sprawy. Po pierwsze, wykop jest rakiem. Po drugie, zamknij pysk, bo nie byłeś proszony. Po trzecie, dostaniesz bana za multikonto.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Nawet nie zamierzam czytać tego gówna trollu, przede wszystkim dlatego, że widać jakim jesteś #!$%@? kłamcą (pisałeś, że nie będziesz odpisywał jeśli cię nie oznaczę).
AdBuster nie ćpał, koniec tematu. Twierdzisz inaczej? Podaj dowód. Jeden prosty dowód, w jednym zdaniu.
Bo przypominam, że do tej pory nie podałeś ANI JEDNEGO DOWODU.
Podałeś coś, za co każdy sędzia by cię wyśmiał, gdybyś nazwał mu to dowodem ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: > Jakbyś #!$%@? brzydka nie zauważył, sam #!$%@?łeś posta próbując mnie rzekomo podsumować "nie odpisujesz, to nie masz dowodów"

Powiedz mi dzieciaku, gdzie ja niby takie coś napisałem? Nigdzie tego nie napisałem. Ty nie masz dowodów NIE dlatego, że nie odpisujesz lecz dlatego, że nie ma tych dowodów wcale. A to dlatego, że Adbuster nie ćpał. Dyskusja z tobą nie ma sensu, jesteś zwykła zakłamaną #!$%@?ą.
Pisałeś że nie będziesz
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: A najśmieśniejsze jest to, że ty serio myślisz, że ja to przeczytałem XDDDDDDDDDD
o #!$%@? xDDDDDDD
Nie czytam wypocin trolli. Czytam tylko pierwsze 2 zdania, bo tak jak pisałem - Czekam na 1 prosty dowód, w 1-2 zdaniach, na to że AdBuster ćpał. Dlatego nie czytam więcej niż 2 zdania, nie będę sobie czasu marnował na #!$%@?.
Ty do tej pory piszesz tylko swoje śmieciowe wysrywy nie podając ŻADNEGO dowodu,
  • Odpowiedz
@Prylik: dzbanów nie sieją, oni się rodzą sami. On ci nie poda tego dowodu, bo najzwyczajniej w świecie go nie ma.
Jedyne co on ma na Marka to tak jak pisałeś, nagrania. I i ten atencyjny dzieciak zrobi wszystko byleby się trzymać tych nagrań, bo nic więcej nie ma... a wszyscy wiedzą, że nagrania nie są żadnym dowodem na to, że ktoś był naćpany. Są co najwyżej pretekstem by kogoś o
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Najpierw to w ogóle zacznijmy od tego, że jesteś ZAKŁAMANĄ #!$%@?Ą, która mówiła, że nie odpisze jeśli cię nie oznaczę. Nie oznaczyłem cię, a ty odpisałeś, zawracając mi dupę (i ciągle nie podając dowodu). Nawet się do tego nie odniesiesz zakłamany dzieciaku.

Nie udowodniłeś nigdzie, że Hoffman ćpał. Jeśli uważasz, że udowodniłeś to proszę bardzo - żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie gdzie nagrania są dowodami na to, że
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Najpierw to w ogóle zacznijmy od tego, że jesteś ZAKŁAMANĄ #!$%@?Ą, która mówiła, że nie odpisze jeśli cię nie oznaczę. Nie oznaczyłem cię, a ty odpisałeś, zawracając mi dupę (i ciągle nie podając dowodu). Nawet się do tego nie odniesiesz zakłamany dzieciaku.
  • Odpowiedz
W każdym razie nie udowodniłeś nigdzie, że Hoffman ćpał. Jeśli uważasz, że udowodniłeś to proszę bardzo - żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie gdzie nagrania są dowodami na to, że ktoś ćpał... Ale mnie do tego świata nie zapraszaj i zasad z twojego wyimaginowanego świata nie przekładaj na nasz świat rzeczywisty.
W naszym rzeczywistym świecie, nagrania są tylko powodem do tego by kogoś podejrzewać o ćpanie. A nie dowodem na to, że
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: I co dzieciaku, tyle pieprzyłeś i się srałeś o tego Adbustera, aż w końcu sam bana wyłapałeś.
Pisałem ci już, żeby kogoś o coś oskrażyć trzeba mieć najpierw dowody.
Nagrania nie są dowodami na to, że ktoś jest naćpany, czy ci się to podoba czy nie.
Z racji więc takiej, że nie podałeś żadnego dowodu - Adbuster nie był naćpany. Koniec tematu.
  • Odpowiedz