Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: A nagrania twoje są poparte twoim subiektywnym uczuciem. Ja też sobie mogę napisać na stronie, że woda powoduje halucynacje. Też będziesz pisał, że woda powoduje halucynacje, bo tak wyczytales na stronie internetowej?
Napalm dokłądnie tak działa, czy ci się to podoba dziecko czy nie.
Czekam więc na dowód, że adbuster ćpał. Nie ma dowodu? Nie ma winy
  • Odpowiedz
@Prylik: ty naprawdę jesteś tak organiczony? Okej, a więc wytłumaczę ci coś. Twoje zachowanie przez ostatnie (ponad) 100 postów wygląda w sposób:
- wykłócasz się na jakiś temat i zaczynasz od obrażania mnie.
- co post próbujesz umniejszyć mojej pozycji, poprzez np. nazywanie mnie dzieciakiem. Albo poprzez żenujące teksty jak "pijesz energola z biedronki". Czy "nigdy nie piłeś kawy"
- wszystkie twoje tezy są subiektywnymi odczuciami. Twoimi, albo twoich znajomych, albo ludzi na forach sportowych.
- kiedy przedstawiłem ci 100 postów wcześniej, że twoja wiedza nt. tego jak szybko narkotyki wypłukują się z organizmu jest błędna, olałeś to i zacząłeś mnie nazywać dzieciakiem, "bo nigdy nie piłem kawy"
- kiedy przedstawiłem ci źródło które mówi COŚ o kofeinie i betaalanine - olałeś to. Mogłeś powiedzieć, że źródło jest niemiarodajne "PONIEWAŻ...". Ale nie zrobiłeś tego, ponieważ musiałbyś przedstawić kontr-źródło. A nie masz takiego, które pasowałoby do twojej tezy. A wiec tego
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Człowieku ja nie chce zebys ty ze mna rozmawiał tylko podał mi dowody. Nie jestes idealnym partnerem do rozmowy.
Podaj mi dowod ze był nacpany. Nie podasz dowodu - nie ma winy. Jak na razie podajesz mi nagrania, ktore dowodem nie są.
  • Odpowiedz
Masz prawo podejrzewać, że AdBuster był nacpany czyms innym niż Napalm. Ale tylko podejrzewać.
Chcesz twierdzić, że BYŁ nacpany? Czekam na dowody :)
Nie ma dowodow - nie ma winy dzieciaku
  • Odpowiedz
@Prylik: nie, nie działa. I owszem, mozesz mi przedstawić, ze ziemia jest płaska. Ale żeby mnie przekonać, musiałbyś przedstawić źródła, które to popierają. Jeżeli źródła by mi się nie podobały, przedstawiłbym ci dlaczego i przedstawiłbym ci źródła które przeczą tej teorii.
  • Odpowiedz
Masz prawo podejrzewać, że AdBuster był nacpany czyms innym niż Napalmem. Ale tylko podejrzewać.
Chcesz twierdzić, że BYŁ nacpany? Czekam na dowody :)
Nie ma dowodow - nie ma winy dzieciaku
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: I owszem jesteś trollem. Wkładasz mi w usta słowa, których nie powiedziałem. Do tego powtarzasz obalone wczesniej argumenty. To się nazywa trollowanie. Doskonale wiem ,że trollujesz, ale ja sie tym nie przejmuję. Przynajmniej języka się uczę ;)
  • Odpowiedz
@Prylik: nie. Napalm tak nie działa i przedstawiłem dla czeog. Jeżeli stawiasz tezę, że napalm działa w określony sposób, musisz to udowodnić. Obiektywnie. Twoje wybujałe ego nie ma tu za wiele do gadania. A więc, analizując te fakty - Hoffman był na nagraniach pod wpływem substancji innych, niż kofeina + BA.
  • Odpowiedz