Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
@LambdaLambda: Sam jesteś upośledzony i kłamliwy. #!$%@? mnie to obchodzi, że Ozdoba to napisał po groźbach pozwu XD Napisał, czyli tak twierdzi. Nikt go #!$%@? do tego nie zmuszał.
Cytuję twoje zdanie: "Jeżeli Hoffman by mnie pozwał, musiałby przedstawic dowód, że był czysty - w przeciwnym wypadku nie byłbym zmuszony do przeprosin czy zadoścuczynienia"
Dokładnie tak samo jest z Ozdobą. Gdyby Ozdoba był taki pewny tych narkotyków, to by nie przepraszał
@Prylik: podtrzymuję - jesteś upośledzony i kłamliwy. Ponieważ... (to co powiedziałem powyżej). A ponadto, zdanie ozdoby nie ma tutaj żadnego znacznia. Po raz kolejny ci pokrako życiowa wypomnę, że o ile nie masz 10 lat i nie chodzisz do szkoły, to opieranie swojego zdania o autorytety jest głupim pomysłem, a ty to robisz co #!$%@? krok. To po pierwsze.

Po drugie, ja również jestem poszkowany. Kupiłem PPV na 1 i na
@LambdaLambda: #!$%@?. Nie mam zamiaru dyskutować z trollem i szczurem. Nie odpisuj mi, ja nawet nie przeczytałem twojego ostatniego komentarza. Udowodniles juz ze trollujesz wiec nie zamierzam marnowac czasu na #!$%@?ę.
Sam Ozdoba uciął wszelkie spekulacje ale jakiś 12-letni anonek będzie się spinał i szkalował. Skoro jesteś pewny, że AdBuster cpał, to pokaż mordę i publicznie na facebooku to napisz.
AdBuster nie ćpał, koniec tematu trollu.
@Prylik: nie wiem pokrako za kogo ty się uważasz, żebyś mi dyktował co mam robić. Już 3 raz piszesz post w którym mówisz "nie odpisuj mi", a później dodajesz smaczki od siebie, żeby w opini postronnej wynikało że poprzestaliśmy na twoim zdaniu. O panie, #!$%@?. Adbuster był naćpany, a odpisywać przestanę, kiedy ty mnie przestaniesz oznaczać.
@LambdaLambda:#!$%@?. Nie mam zamiaru dyskutować z trollem i szczurem. Nie odpisuj mi, ja nawet nie przeczytałem twojego ostatniego komentarza. Udowodniles juz ze trollujesz wiec nie zamierzam marnowac czasu na #!$%@?ę.
Sam Ozdoba uciął wszelkie spekulacje ale jakiś 12-letni anonek będzie się spinał i szkalował. Skoro jesteś pewny, że AdBuster cpał, to pokaż mordę i publicznie na facebooku to napisz.
AdBuster nie ćpał, koniec tematu trollu.
Jeżeli twierdzisz, że adbuster był naćpany to to #!$%@? udowodnij. Nie podałeś do tej pory ŻADNEGO dowodu więc nie mamy o czym dyskutować - AdBuster nie był naćpany.
Ozdoba nie ma tu nic do gadania? Może napisz jeszcze, że za to TY MASZ TU WIELE DO GADANIA XDDD
Przeciwnik AdBustera nie ma tu nic do gadania, ale leszczyk z wykopu do gadania ma pierwszeństwo NO #!$%@? HIT XD
Skoro jesteś taki pewny,
AdBuster NIE ćpał, nie podaleś do tej pory żadnego dowodu na to, że ćpał więc nie mamy o czym rozmawiac. A skoro nie mamy o czym rozmawiać to mi nie odpisuj. I się #!$%@? nie odzywaj więcej na tematy o których nie masz pojęcia.
@Prylik: już mówiłem, hoffman sam udowodnił swoją winę w nagraniach (już opisałem w jaki sposób). Jeżeli mam zmienić zdanie, chcę zobaczyć wyniki badań. Wyników nie było, a więc opinia publiczna ma prawo do spekulacji. Po raz kolejny to powtarzam. Podałem DOWODY na to, że to nie mogła być KOFEINA, a chcesz dowód na to, że to nie mogła być betaalanina? A proszę bardzo https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingredientmono-1222/beta-alanine

Poza tymi dwoma środkami, nie ma nic
@LambdaLambda: Jesteś jebnięty? Przecież cie nie oznaczyłem kłamco #!$%@? w tych kometach do ktorych sie odniosles. A ty mi odpisałeś na te komenty.
Jesteś zwykłym trollem, który w kółko się powtarza. Pisałem już wyżej, że nie udowodnił na nagraniach narkotyków tylko przedtrenigówkę, która cytując: "DOKŁADNIE TAK DZIAŁA".
Ewidentnie widac, że trollujesz bo się powtarzasz z argumentami, które już wyżej zostały obalone.
Adbuster NIE ćpał, koniec dyskusji przygłupie ;)
@LambdaLambda: W każdym razie skoro się powtarzasz, to nie ma sensu z tobą dyskutować, bo to jak grochem o ścianę. Sam będę się powtarzał do rozpuku. Nie mam zamiaru dyskutować z trollem. Udowodniles juz ze trollujesz wiec nie zamierzam marnowac czasu na ciebie. Skoro jesteś pewny, że AdBuster cpał, to pokaż mordę i publicznie na facebooku to napisz. AdBuster nie ćpał, koniec tematu trollu.
@Prylik: W ogóle mnie nie oznaczyłes, kłamco #!$%@?. :)

Nie, betaalanina tak nie działa. Beta alanina w wyżsych dawkach powoduje świąd, a w ekstrymalnych sytuacjach wysypkę. Nie ma żadnych innych skutków ubocznych. NIC NIE OBALIŁEŚ. Ty się zapętliłeś i w kółko #!$%@? to samo, a ja ci nie dam tej satysfakcji i będę tu siedział i ci #!$%@? odpisywał na każde twoje kłamstwo. Bo mogę, mam urlopik.

Wnioskując po składzie napalmu
Pobierz LambdaLambda - @Prylik: W ogóle mnie nie oznaczyłes, kłamco #!$%@?. :) 

Nie, betaa...
źródło: comment_EElbwPmWf9UUBu7WOiiaBbPN78bjlWwr.jpg
@LambdaLambda: Jesteś jebnięty? Przecież cie nie oznaczyłem kłamco #!$%@? w tych kometach do ktorych sie odniosles. A ty mi odpisałeś na te komenty.
Jesteś zwykłym trollem, który w kółko się powtarza. Pisałem już wyżej, że nie udowodnił na nagraniach narkotyków tylko przedtrenigówkę, która cytując: "DOKŁADNIE TAK DZIAŁA".
Ewidentnie widac, że trollujesz bo się powtarzasz z argumentami, które już wyżej zostały obalone.
Adbuster NIE ćpał, koniec dyskusji przygłupie ;)
W każdym razie
@Prylik: I znowu zamiast odpowiedzieć merytorycznie, kopiujesz w kółko co pisałeś przedtem. To dobrze, bo moderacja cię za to zbanuje. :) Ja upośledzony nie jestem, a więc będę ci odpowiadał za każdym razem od początku; odnosząc się do powyższej dyskusji, zachowanie hoffmana odpowiadało symptomom spożycia środków odurzających. Nie kofeiny, ani beta-alaniny, bo jak już przedstawiłem dowody - naukowo, żadna z tych substancji nie mogła wywołać takiej kombinacji symptomów.
Jak mam odpowiedzieć merytorycznie, skoro powtarzasz się z obalonymi wyżej argumentami? XDDD
Owszem, jesteś uposledzony, dlatego pisałem ci milion razy nie odpisuj mi więcej.
Jesteś zwykłym trollem.