Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: wszystkich, całej mieszanki razem. Nigdy nie napisałem, że Adbuster był pod wpływem określonego składniku zawartego w napalmie. AdBuster był pod wpływem napalmu jako mieszanki wszystkich składników, z których napalm się składa. Ty nie tylko nie piłes napalmu ale nawet nie znasz jego składu, bo ciągle upierasz się przy tym, że składa się on tylko i wyłącznie z kofeiny i betalaniny.
Chcesz dowodów jak działa Napalm? Ale jak mam ci
  • Odpowiedz
nie obaliłeś żadnych argumentów.


@LambdaLambda: Owszem obaliłem. Obaliłem twoj argument, że nagrania są dowodami. Obaliłem je kontrargumentem, że nagrania są co najwyżej powodem by móc tak podejrzewać, a nie dowodem, że tak było.
  • Odpowiedz
@Prylik: Nie, to nie działa w ten sposób. Poza BA i Kofeiną jest również tauryna. Tauryna obniża tentno i przyśpiesza metabolizm. Nie ma skutków ubocznych. (https://www.webmd.com/vitamins/ai/ingredientmono-1024/taurine)

Poza Tauryną jest glucuronolactona. Jak sie okazuje, ma ona na celu zredukować senność i pomóc w skupieniu. Nie ma skutków ubocznych (https://nootriment.com/glucuronolactone/)

Nie podobają ci się źródła? Wskaż mi lepsze. Podsumowując:
A więc, analizując te fakty - Hoffman był na nagraniach pod
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Wiesz na czym polega twój problem? Nie dość, że nie piłeś Napalmu, nie dość, że przez długi czas nie wiedziałeś z czego się składa (oprócz kofeiny i BA), to jeszcze podchodzisz do napalmu analizując po kolei TEORETYCZNE działanie POJEDYNCZYCH składników...
A ciągle nie podałeś mi żadnego źródła przedstawiającego jak działa np. połączenie kofeiny z tauryną, czy BA.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Podsumowując OWSZEM to SĄ skutki napalmu. Bez względu na to jak bardzo będziesz płakał w komentarzach - nic nie wskórasz. AdBuster nie ćpał, gdyż nie masz na to żadnego dowodu, że ćpał.
Jedyne co masz to nagrania które dowodem nie są.
Nie ma doiwodu - Nie ma winy
  • Odpowiedz
@Prylik: co ty bredzisz? Cały czas wiedziałem z czego składa się napalm, bo podałeś mi ten link już 100 postów wcześniej. Ale tylko BA i kofeina mają skutki uboczne - i dlatego je analizowaliśmy. A że zmieniłeś taktykę i teraz już wypierasz sie kofeiny, a pieprzysz o reszcie składników, to ci mówię. Żaden z ww. składników nie wywołuje takiej kombinacji skutków ubocznych.

I nie wiem na #!$%@? wklejasz mi znowu
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Wiesz na czym polega twój problem? Nie dość, że nie piłeś Napalmu, nie dość, że przez długi czas nie wiedziałeś z czego się składa (oprócz kofeiny i BA), to jeszcze podchodzisz do napalmu analizując po kolei TEORETYCZNE działanie POJEDYNCZYCH składników...
A ciągle nie podałeś mi żadnego źródła przedstawiającego jak działa np. połączenie kofeiny z tauryną, czy BA.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: "Wiesz co jest najlepsze? Że w twoim źródle wszystkie ze składników są opisane OSOBNO. Dlatego, że substancje nie wpływają na siebie nawzajem"
Oczywiście, że są opisane osobno bo na tym to polega. Ale jednocześnie jest też opisane jak działa napalm, jako mieszanka tych składników.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: Generalnie od 200 komentarzy nie podałeś mi żadnego dowodu na to, że adbuster ćpał. Jedyny twoj "dowod" to nagrania, które dowodem nie są, a jedynie powodem by go o to podejrzewać :D
Nie ma dowodów - nie ma winy.
  • Odpowiedz
@Prylik: Hahaha, nie wierzę w to co czytam. W opisie produktu nie ma SŁOWA nt. zmian chemicznych po zmieszaniu składników. Nie ma też SŁOWA o rzekomych tikach. W zasadzie nie na NIC, poza "daje super kopa". A ty ciągle szukasz sposobu, żebym ci przyznał rację.

A więc, gdzie jest ten dowód, że to zasługa Napalmu? Bo chyba go przeoczyłem.
  • Odpowiedz
@LambdaLambda: O czym ty #!$%@? człowieku, TO JA NIE WIERZĘ w to co czytam.
Nie dziwię się, że nie wierzysz w to co czytasz jak wychodzi na to, ze ty nawet nie potrafisz czytać XD
W linku, który podałem jest wzmianka o tikach, które miał adbuster. To, że jesteś na tyle tępym kapuścianym łbem, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, nie znaczy, że tego tam nie ma. W linku który
  • Odpowiedz