Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
@Prylik: Ależ to jakimi argumentami? Gdzie obaliłeś mój argument, że to nie może być połączenie kofeiny z beta alaniną? Przecież dobrze wiesz, że nie odniosłeś się w żaden sposób do moich źródeł, które opisują działanie tych środków i symptomów ich przedawkowania.

Kiedy ogłosiłeś, że widziałeś wyniki badań - dwukrotnie odmówiłeś wyraźną prośbę ich opisania.

Kiedy nazwałeś mnie kłamcą i 12latkiem, argumentując, że skoro marihuanina utrzymuje się w organiźmie tydzień, to TWARDE
@Prylik: a może ty pokaż mordę publicznie? I jak widać, to nie jest koniec dyskusji. Chociaż chciałbym, to ty nie jesteś w stanie się utkać i będziesz #!$%@?ł to samo do... za tydzień. Ale to dobrze, bo ja też mam czas.
@Prylik: A dlaczego ja mam pokazywać mordę publicznie? I skąd wiesz, że nie pisałem już mu tego na tablicy? To po pierwsze. Po drugie, nie będę mu tego pisał, bo mi się #!$%@? nie chce. Nie mam nawet konta na facebooku. Nie będę tego też robił, bo nie będziesz mi mówił, co mam robić. Po trzecie, to co robię jest analizą autoryzowanych przez niego nagrań, nie szkalowaniem.
@Prylik: nie masz w dupie, bo od 12 godzin się ze mną wymieniasz nic nie znaczącymi postami. Jaka była rzeczywistosć - tego nie wiesz anonku. To co ty robisz, to również są spekulacje, bo nie masz żadnych dowodów. Hoffman ich nie przedstawił.
@Prylik: ja, anonek wielki przedstawiłem dowody na to iż:
- hoffman nie był wyłacznie pod wpływem betaalaniny + kofeiny
- jest prawdopodobne zażycie substancji psychoaktywnej i nie wykrycie jej na badaniach moczu.
@Prylik: nie, nie wystarczy. Wystarczyć to może włodarzom i przeciwnikowi. Opinia publiczna nie jest zależna od opinii autorytetów. Jest zależna od dowodów - których jej nie przedstawiono. Kiedy wyników badań nie ma, dowodem jest film. A więc opierasz się o wiarę, nie o wiedzę.
ja, anonek wielki przedstawiłem dowody na to iż:

- hoffman nie był wyłacznie pod wpływem betaalaniny + kofeiny

TAK PRZEDSTAWILES XDD
BO ADUBSTER ROBIŁ ŚMIESZNE MINY NA FILMIKACH TO JEST DOWOD IKS #!$%@? DE
@Prylik: tak, te nagrania są wystarczającym powodem aby twierdzić, że facet był na innej planecie. Czy mógł być czysty? No jasne, że mógłby być. Ale nie zmienię zdania, do póki nie zobaczę wyników badań, na których jest więcej pozycji niż 2 lub 3.