Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to te patostreamy stają się już nudne.
Zobaczyliśmy dosłownie BARDZO DUŻO w krótkim czasie, praktycznie nic nie jest już w stanie tego przebić.

Zaczęło się od sporej kontrowersji mitomana rafatusa, który upadł na dno i próbował uprawiać seks przed kamerami, żeby zarobić - na koniec swojej przygody znajduję prostytutkę, z którą mieszka i jest z nią xD.
Później coraz bardziej napięta sytuacja u grubasa, goha mega wychudzona, zaczęła srać pod siebie.
Bystrzak przedymał jakąś Agate występującą w szpitalu czy innym serialu xD
Powstały reportaże w TV na temat patostreamów, rząd zorganizował jakieś spotkanie do walki z pato, a zwieńczeniem było powstanie gali FAME MMA, która sporo namieszała:
- złamanie nogi grubasa
- wyszła na jaw profesja matki jednego z zawodników xD
- adbuster ćpał coś przed walką, zaraz po tym umiera mu ojciec
- ozdoba zaczyna tajemniczą grę
#danielmagical
  • 240
@LambdaLambda: JA NIE MAM ŻADNYCH ARGUMENTÓW? XDDD Wyżej ci pedale #!$%@? podałem, wyniki badań sa zrobione, które #!$%@? osobiście włodarze nadzorowali.
Podaj swoje argumenty i przede wszystkim DOWODY, że Adbuster był nacpany śmieciu.
@Prylik: nie, nie są. Nie zostały przedstawione, a więc badań nie ma. Jeżeli dalej tego nie rozumiesz, to jesteś nieźle zacofany. Jeżeli powiem, że rucham twoją matkę, to będzie wystarczający dowód?
@Prylik: Musisz udowodnić, że widziałeś badania. w przeciwnym wypadku twój argument jest nieważny i możesz ssać pałę. A wystarczającym dowodem na winę hoffmana jest jego zachowanie po walce; brak kontroli nad mięśniami twarzy, mimowolny ścisk szczęki, brak kontroli nad tym co mówi, IQ spadło poniżej o 20 punktów. Aby to zbić, trzeba pokazać wyniki które to obalają.
@Prylik: owszem, to jest poszlaka. Jako postronny obserwator mam prawo do własnych wniosków, na podstawie jego zachowania. Jeżeli hoffman by mnie pozwał, musiałby przedstawic dowód, że był czysty - w przeciwnym wypadku nie byłbym zmuszony do przeprosin czy zadoścuczynienia. Wyników nie przedstawił, a więc w opinii publicznej krąży nagranie przedstawiającego hoffmana po srodkach odurzających. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LambdaLambda: POSZLAKĄ to można nazwać dosłownie wszystko.
Masz prawo do własnych wniosków, tylko że twój problem polega na tym, że ty kogoś oskarżasz o coś bez dowodów.
Żeby kogoś o coś oskarżyć - pokaż dowody, a nie swoje własne subiektywne "wnioski".
A skoro twoim najmocniejszym powerem był tiger z biedronki to normalne, że wysunales takie wnioski, a nie inne.
@Prylik: A ja ci po raz kolejny powtarzam, że nie muszę przedstawiać żadnych dowodów, ponieważ adbuster przedstawił je sam, na wywiadach których udzielił. Nie przedstawił też badań, które rzekomo mają udowadniać brak jego winy. A więc w moim mniemaniu, jak i wielu - adbuster był naćpany. I powtarzam po raz dziesiąty, samo szczanie do kubeczka nie jest żadnym dowodem. Ani Bombel ani Gola nie autorytetami którzy udowodnili swoją bestronność. To jest