Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :)
Wiele osób pisało w komentarzach i na PW jak radzi sobie gra na Steamie. No więc odpowiedź załączona na zdjęciu ;)
I teraz taka mała ciekawostka. Jak widzicie udało mi się dostać do popularnych nowości na Steamie. To jednak, że moja gra "trenduje" oznacza, że będę mógł szczerze powiedzieć, że wpadło mi za nią kilka tysięcy złotych (nie kilkanaście ani nawet kilkadziesiąt), gdzie wciąż jest to jeden z lepszych wyników wśród nowości z ostatniego dnia-dwóch dni ;)

Naturalnie to jest dopiero pierwszy dzień i w przeciągu kilku następnych dni przychód jeszcze trochę wzrośnie, ale wciąż chciałbym Wam pokazać od "kuchni" jak to faktycznie wygląda :)

Dziękuję wszystkim za wsparcie!
Ps. dzisiaj postaram się odpowiedzieć na resztę wiadomości i komentarzy. Wybaczcie, ale wczoraj po 12 h ciągłego odpisywania byłem już wyczerpany :/

#mrealms
#steam #rpg #indiegamedev #gry #gamedev
itharius - Dzień dobry :)
Wiele osób pisało w komentarzach i na PW jak radzi sobie g...

źródło: comment_UbUngDEbKnaFLdUsP3wHdkOjxkhkB0sL.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
To jakie tytuły wyświetlą się na Steamie jest też zależne od preferencji danego gracza. Także nie każdy z Was może mieć ten sam widok. Ten screen pochodzi ze strony Steama na której byłem w trybie incognito, także sugerowane gry są "obiektywne"

Jeśli ktoś wejdzie na Steama parę godzin po tym poście, to może to wszystko wyglądać inaczej (w końcu dziennie jest 30 nowych gier)
EDIT: wszedłem na Steama po 10 min i
  • Odpowiedz
@draculeq: dokładnie. Grę pobierało sporo mirków z Polski, więc wyświetla się wysoko w naszym rejonie. Dlatego tak jak pisałem, nie ekscytuję się przesadnie ;)
  • Odpowiedz