Wpis z mikrobloga

Śmiejcie sie z #madki ale jedną rzecz mają rację. Karmienie z cycków. Ja byłem karmiony do 4 roku życia, nigdy nie tknąłem butelki albo smoczka. Matka nie pracowała, zasiłku nie brała ale stary wtedy klepał 15k (na aktualne) więc był git. Cały ten plastik zajebiście deformuje szczęke i zgryz. Ja mam zgryz chadowy, linie szczęki też dzięki temu. śmiejcie się, ale to ja się będę śmiał z waszych szczurzych zębów. #chwalesie #rodzicielstwo #dzieci #ciaza #wyznanie
  • 8
@gadpustynny z czyim hejtem? Ponadto madka nie bez powodu jest tak pisana, więc z definicji madki, to o czym piszesz zostało by wzięto pod uwagę jako ostatnie. Madka wychodziłaby z założenia, że karmi piersią, bo jest lepsza od tych nie karmiących, a to, że ma to taki a nie inny wpływ (lub może mieć) nie byłoby brane pod uwagę albo znikomą.
@JohnMarkII dobra dobra źle otagowałem w każdym razie jakbyś ci sie guwniak pojawił a miałbyś hajs na fundowanie żony to pozwól jej długo karmić żeby nie spędzał swojego życia na wykopie jako przegryw