Wpis z mikrobloga

412074,64 - 21,41 = 412053,23

Nie chce wrzucać mi się wszystkich treningów. Wrzucę cel tego roku.
Celem tego roku było zrobienie półmaratonu w "rozsądnym" czasie. Na początku roku było to 2h07 (czy jakoś tak) - oficjalny bieg.
Zakończenie? Początkowo miał to być półmaraton krakowski (14.10), ale wyszły mi pewne obowiązki służbowe i nie dało rady. W tym samym okresie (lub tuż przed) były inne półmaratony, ale wszystkie kolidowały z moim kalendarzem. Koleżanka znalazła mi jednak bieg który był już po wszystkich i mogłem spokojnie się tam udać. A mianowicie - półmaraton w Amsterdamie (kilka dni temu coś się o tym chwaliłem).

Nie przedłużając wywodu, cel został osiągnięty: 1h45 (oficjalny czas, endomondo/strava pokazują 1h43). Co jest dla mnie bardzo zadowalającym wynikiem, wszystko co było poniżej 1h55 brałbym w ciemno, a 1h45 to xD

Sam bieg - rewelacyjny. Jednego dnia biegło ok 30000 osób (maraton, pół i 8km). Sama atmosfera przedbiegiem - coś niesamowitego. Dodatkowo sektory - gigantyczne, od wystrzału do opróżnienia pierwszego sektora upłynęło ok 5 minut! A było ich 6! Kolega co był na starcie mówił, że końcówka startowała ok 30 minut po mnie. 30 minut nieustającego tłumu ludzi.
Podobało się mi :)

#amsterdam #polmaraton #bieganie

Statystyki:

Dystans: 21.41 km
Wertykalnie: 30.177m(↑20.118m/↓10.059m)
Czas: ◷01:45:16
Średnie tempo: 4:54 min/km
Średnia prędkość: 12,20 km/h
Kalorie: 2104 kcal

#sztafeta #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 6
Sam bieg - rewelacyjny.


@Grzemaart: siema, tez bieglem, w tym roku pelny dystans.
W Amsterdamie polecam jeszcze Dam to Dam loop we wrzesniu. 16km z Amsterdamu do Zandaam, swietna atmosfera, ludzie maja male imprezki np grile po drodze i dopiguja z piwkiem