Wpis z mikrobloga

Dlaczego rozowe z taka piana w pysku wypowiadaja sie o testach na ojcostwo? Czy osoba ktora nie ma nic za uszami moze miec negatywny stosunek do czegosc, co z biologicznego punktu widzenia jest celem zycia dla mezczyzny? Przeciez powielenie swoich genow, to nadrzedne dobro dla samcow. Statystyki na temat wychowywania nieswoich dzieci przez mezow sa rozne, jedne zakladaja 25% inne 5% - to jest nieistotne, bo ten problem realnie istnieje. Uwazam ze testy na ojcostwo powinny byc obligatoryjne po narodzinach dziecka, sorawiloby to ze rzesza puszczalskich dziewczyn 2 razy zastanowilaby sie komu daje d--y. #redpill #przegryw #rozowepaski #zdrada
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Baitka: jakbyś pracował w przedszkolu, albo w podstawówce w dzisiejszych czasach to byś wiedział, przychodzi mamusia 3 dzieci - każde dziecko ma inne nazwisko po innym tatusiu i oczywiście mamusia ma też inne nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)(
  • Odpowiedz
@Baitka: ok piszesz że minimum to 5% cudzych dzieci, ale przecież duża część facetów nie ma żadnych, więc często pewni jest też tak że facet ma 2-3 dzieci z czego nie wszystkie są jego, więc pewnie 10% facetów płaci na cudze bahory
  • Odpowiedz
  • 7
@Baitka nie rozumiem takiego srania facetow o to ze jakas laska ma już gówniaka. Oczywiscie o ile nie drenuje kieszeni na niego (tu powinny zadzialac alimenty) mozna z taka żyć i nawet gowniaka traktowac jak swojego albo jak np. kolege ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Royal_Email: bo jeżeli Twoim marzeniem nie jest mieć własnego gówniaka to ona już ma swoje dziecko, zaspokojony ma instynkt macierzyński i nie będzie Ci truła o dziecko. Osobiście nie wszedłbym w relacje z matką dziecka 2,3-letniego bo nie chciałbym być "tatusiem" ale moja różowa ma dwójkę dzieci w wieku 12 i 16 lat i ani mi oni nie przeszkadzają, mają swojego ojca a jak do niego jeżdżą na weekend to
  • Odpowiedz
@Baitka: nie wszystkie różowe, ja z chęcią jestem za tym aby takie badanie było zawsze wykonywane po porodzie, jakiś prawny zapis mogliby zrobić czy coś. Bo tez mi kurde szkoda tych facetów którzy wychowują nie swoje dzieci i nie wiedza o tym
  • Odpowiedz