Wpis z mikrobloga

Dlaczego rozowe z taka piana w pysku wypowiadaja sie o testach na ojcostwo? Czy osoba ktora nie ma nic za uszami moze miec negatywny stosunek do czegosc, co z biologicznego punktu widzenia jest celem zycia dla mezczyzny? Przeciez powielenie swoich genow, to nadrzedne dobro dla samcow. Statystyki na temat wychowywania nieswoich dzieci przez mezow sa rozne, jedne zakladaja 25% inne 5% - to jest nieistotne, bo ten problem realnie istnieje. Uwazam ze testy na ojcostwo powinny byc obligatoryjne po narodzinach dziecka, sorawiloby to ze rzesza puszczalskich dziewczyn 2 razy zastanowilaby sie komu daje dupy. #redpill #przegryw #rozowepaski #zdrada
  • 45
@Baitka jak takie coś wejdzie to zwiększy się ilość samotnych matek i zwiększy się ilość kawalerów ( ͡º ͜ʖ͡º) ja nie wyobrażam sobie żeby wychowywać nie swoje dziecko (chyba że okazałoby się ze jestem nieplodny) wolałbym zostać kawalerem
@Baitka: skoro faceci też nie mają nic za uszami to ogólnie powinna powstać centralna baza dna. Na jej podstawie kobieta w każdej chwili mogłaby sprawdzić czy facet ją nie zdradził mając dziecko na boku. Skoro nie mają nic za uszami to powinno to być dla nich git. Ogólnie jak nikt nie ma nic za uszami to powinny być jakieś czipy i kamerki by ludzie bez względu na płeć sprawdzali sobie czy
@Baitka hmm jeżeli byłoby to dla wszystkich par po porodzie, super. Jeżeli nie jest i poprosiłby mnie o to mój mąż, który pełni również funkcję mojego przyjaciela, kochanka i najbliższej mi osoby, po prostu by mnie to zraniło. Najzwyczajniej w swiecie by mnie to zabolało. Oczywiście bym się zgodzila, ale zniszczyłoby to jakąś część więzi między nami bezpowrotnie. Może dlatego?
@Baitka

Statystyki na temat wychowywania nieswoich dzieci przez mezow sa rozne, jedne zakladaja 25% inne 5%


Nie. Żadne statystyki nie mówią o tym, że taki procent wychowuje nie swoje dzieci. Wiarygodne badania mówią o około 1%. To śmiesznie mało.

Uwazam ze testy na ojcostwo powinny byc obligatoryjne po narodzinach dziecka, sorawiloby to ze rzesza puszczalskich dziewczyn 2 razy zastanowilaby sie komu daje dupy.


Byłoby to bardzo kosztownym obciążeniem dla społeczeństwa, zupełnie niepotrzebnym.
@Baitka kogo obchodzi co chce jakiś jeden samiec. Jesteśmy zaprogramowani do przetrwania gatunku, obojętnie czyje dzieci się rodzą, najważniejsze, że się rodzą xd A facet ma w dupie przekazanie genów w większości, bo to presja społeczna, w większości chodzi o zaruchanie w tym czasie jakim się chce, to mamy biologicznie zaprogramowane, nic innego. A kobieta jest zaprogramowania by dać dupy i opiekować się dzieckiem by przezylo, to wszystko.
Jedyne co musisz zrobić
@Baitka: ja jestem za tym, żeby robili badania DNA, ale zapisywali też ile dany facet ma dzieci. Bo jest baaardzo dużo bawidamków, którzy każde dziecko mają z inną. Wtedy możnaby było dowiedzieć się, czy jest wierny, a jak nie, to dać mu kopa w dupę.
@Baitka: Zakładając że sypiasz z osobą którą kochasz i szanujesz, nie dotknęłoby Cię zasugerowanie ze strony partnera, że się puszczasz?

Co do samego pomysłu żeby było to bardziej powszechne by zmniejszyć puszczalstwo to się zgadzam - przynajmniej w jakimś stopniu może by to komuś pomogło ogarnąć szał macicy
@Baitka Nie wyobrażam sobie, żeby mój niebieski zrobił test na ojcostwo po urodzeniu dziecka. Nigdy bym go nie zdradziła i nie zrobię tego. Bo to #!$%@?. A jeśli to zrobię to mu o tym powiem i się rozstaniemy. Ogólnie brzydzę się zdradą. Ale to zasługa mojej matki.
On mówi, że zrobi test, bo można podmienić dziecko. Ale co z tego że u nas w szpitalu rodzi się z 10 dzieci tygodniowo, a
@Amestris: Twoje slowa nie zmienia tego, ze tysiace polakow wychowuje i lozy na nieswoje dzieci. Kazda rozowa bedzie to argumentowac dokladnie w taki sposob, jak robisz to ty, ale co to zmienia? Nic. Ludzie tak po prostu klamia i ty nie jestes wyjatkiem, dlatego rozumiem i popieram twojego faceta. Jednakze na jego miejscu, gdybym wiedzial ze moja partnerka tak zareaguje na wykonanie testu, to zrobilbym test w ukryciu... ale z drugiej
@Amestris: „Nigdy bym go nie zdradzila i nie zrobie tego. Bo to #!$%@?. A jesli to zrobie to mu o tym powiem i sie rozstaniemy”

xDDDDD czy ty czytasz pozniej to co napiszesz? Typowy babsztyl, ktoremu sie wydaje ze jest swietszy od papieza, ale dopuscza mozliwosc grzechu, jednak jest pewny ze jak raz sie zachowa jak #!$%@? to pozniej zachowa sie honorowo xD