Wpis z mikrobloga

Dlaczego rozowe z taka piana w pysku wypowiadaja sie o testach na ojcostwo? Czy osoba ktora nie ma nic za uszami moze miec negatywny stosunek do czegosc, co z biologicznego punktu widzenia jest celem zycia dla mezczyzny? Przeciez powielenie swoich genow, to nadrzedne dobro dla samcow. Statystyki na temat wychowywania nieswoich dzieci przez mezow sa rozne, jedne zakladaja 25% inne 5% - to jest nieistotne, bo ten problem realnie istnieje. Uwazam ze testy na ojcostwo powinny byc obligatoryjne po narodzinach dziecka, sorawiloby to ze rzesza puszczalskich dziewczyn 2 razy zastanowilaby sie komu daje dupy. #redpill #przegryw #rozowepaski #zdrada
  • 45
@Baitka: ok piszesz że minimum to 5% cudzych dzieci, ale przecież duża część facetów nie ma żadnych, więc często pewni jest też tak że facet ma 2-3 dzieci z czego nie wszystkie są jego, więc pewnie 10% facetów płaci na cudze bahory
@Royal_Email: bo jeżeli Twoim marzeniem nie jest mieć własnego gówniaka to ona już ma swoje dziecko, zaspokojony ma instynkt macierzyński i nie będzie Ci truła o dziecko. Osobiście nie wszedłbym w relacje z matką dziecka 2,3-letniego bo nie chciałbym być "tatusiem" ale moja różowa ma dwójkę dzieci w wieku 12 i 16 lat i ani mi oni nie przeszkadzają, mają swojego ojca a jak do niego jeżdżą na weekend to ja