Wpis z mikrobloga

Potrzebuję skompletować garderobę na uczelnię, a później do pracy. Zależy mi na tym, żeby większość rzeczy była uniwersalnych i nadawała się do dekompozycji. Na razie to co sobie upatrzyłem:

Garnitury: 1 2 3 4

Marynarki: 1 2

Spodnie: 1 2

Buty: 1 2 3 4 5

Koszule: 1 2 3 4 5

Dodatki: 1 2 3 4 4 5 6

Co myślicie o takim zestawie na początek? Co byście usunęli, co zmienili, a co dodali? Każda sensowna sugestia się przyda.

#modameska #ubierajsiezwykopem #studbaza #pracbaza
  • 25
  • Odpowiedz
@hisfin99: garnitury wybrałeś takie, że ciężko będzie je między sobą miksować, same w sobie są ładne. Brakuje mi granatowej sportowej marynarki i szarych gładkich flanelowych spodni. Wybrałeś same kraty w marynarkach i spodniach ale nie założysz ich razem bo będzie to źle wyglądało. Krawaty nieciekawe, kwestia gustu ale imo nie będą pasować do garniturów, które wybrałeś, sprawdź poszetka.com i embassy of elegance skoro budżet nieograniczony. Koszule przejrzyj z kolekcji mr
  • Odpowiedz
Jak chcesz dobry garnitur to idź do krawca.


@flito: Łatwiej dostać gorszy garnitur od krawca* niż z SuSu. Kupi kota w worku, a dostanie zabetonowany klejoną relikt PRLu z pancerzem w ramionach. W SuSu kupuje co widzi, może zwrócić, wie jak wykonano, a jak na RTW to są naprawdę niezłe. Opinia również od "mojego" krawca, takiego któremu chce się ręcznie pikować płótno na sztywniki i robić plecy bez żadnych fałd ;)


fioletowe krawaty trudniej
  • Odpowiedz
@hisfin99: Co do zestawów tutaj, to zgadzam się z tym że masz za dużo tych krat. Wybrałbym te spodnie w kratę, do tego jedną marynarkę (najlepiej uniwersalną, albo kupił nawet ten garnitur https://www.lancerto.com/garnitur-w-krate-glasgow-13588.html i go rozczłonkował bo można zrobić to bardzo łatwo) - jeżeli dopiero kompletujesz to na takie wariacje przyjdzie czas, a warto mieć najpierw podstawy, które łatwo wymieniać. Masz wtedy dostępnych więcej kombinacji i nie robi się tak
  • Odpowiedz