Wpis z mikrobloga

Potrzebuję skompletować garderobę na uczelnię, a później do pracy. Zależy mi na tym, żeby większość rzeczy była uniwersalnych i nadawała się do dekompozycji. Na razie to co sobie upatrzyłem:

Garnitury: 1 2 3 4

Marynarki: 1 2

Spodnie: 1 2

Buty: 1 2 3 4 5

Koszule: 1 2 3 4 5

Dodatki: 1 2 3 4 4 5 6

Co myślicie o takim zestawie na początek? Co byście usunęli, co zmienili, a co dodali? Każda sensowna sugestia się przyda.

#modameska #ubierajsiezwykopem #studbaza #pracbaza
  • 25
@hisfin99:

Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku kiedy naoglądają się #suits ?

Widzą siebie na szczycie złota 44 w #warszawa czy Skytower we #wroclaw.
Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle.
Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i na błotną kąpiel.
Po południu obwarzanek w budce przy biurowcu, a potem spotkanie z wściekłym Sobiesławem Zasadą:
-
@290988: tak się składa że teraz akurat oglądam w pracy suits, odcinek za odcinkiem chociaz dopiero II sezon, i bardzo mnie rozbawił Twój komentarz :D
@hisfin69: Świetne rzeczy wybrałeś, zarówno jakościowo jak i pod względem wyglądu. Zazdroszcze mocno jeżeli kupisz chociaż kilka z nich ;)

Uwaga tylko taka, że niektóre kolory mogą szybko wypaść Ci z obiegu - fioletowe krawaty trudniej jest łączyć (ale i tak pewnie masz o tym pojecie skoro je tu dodałeś), ta ciemnozielona marynarka to rzecz raczej na teraz - na zimę (jest z grubszej wełny i kolory ma typowo zimowe) i