Wpis z mikrobloga

W znalezisku: Prawicowy blogger Dariusz Matecki został radnym miasta Szczecin. w opisie możemy przeczytać:

Zbanowany na wykopie mirek Dariusz Matecki, twórca portalu PrawicowyInternet.pl został radnym miasta Szczecin. Darek w przeszłości wielokrotnie wywoływał ból głowy (albo dupy) kodziarstwa i wykopkowej neuropy.


Autor znaleziska zapomniał dodać że jego bohater miał tutaj kilkanaście multikont, był wielokrotnie banowany za manipulowanie głosami i brał czynny udział w pierwszej edycji banhammera, gdzie był wymieniony jako jeden z głównych graczy - @darties.

#neuropa #polityka #wykop #bekazprawakow #wybory
saakaszi - W znalezisku: Prawicowy blogger Dariusz Matecki został radnym miasta Szcze...

źródło: comment_BKgEYpDSr6OyJMmJoB9ugkztTeshvsce.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
takie życie.

Chłop się pruje i myśli że to już, już teraz jego czas, a tym czasem znowu zostaje oddelegowany do "pilnowania internetu"


@Grubsztyk: Co tam sąsiad, zostajesz tutaj jeszcze 5 lat?
  • Odpowiedz
@saakaszi: Burza w szklance wody.
Facet się ograniczał do promocji własnego bloga, czym nikomu krzywdy nie robił. No, może poza finansami wypoku, bo opłaty za promocję nie uiszczał. Nigdy nie miał więcej niż 2 kont czynnych naraz. A ta "przepastna ilość" multikont wynikała z próby powrotu na wypok po permie. Zakładał konto, które w 24h było banowane, potem następne jw, następne itd. aż się znudził.
  • Odpowiedz
@adam2a: w poznaniu nie bywam jak nie muszę, niezbyt lubię to miasto. Więc "somsiadem" moim nie jesteś.
Czy zostanę, nie wiem, bo dla mnie wykop to nic nie znaczące miejsce. W przeciwieństwie do ciebie i twojego "pilnowanie internetów". Żałosne jest że można tak nisko jak ty upaść żeby dla jakiejś głupiej partii jednej czy drugiej tak spamować internet. Bo jesteś ze swoimi głupotami nie tylko tutaj. Żeby choćiaż dali ci
  • Odpowiedz
w poznaniu nie bywam jak nie muszę, niezbyt lubię to miasto. Więc "somsiadem" moim nie jesteś.

Czy zostanę, nie wiem, bo dla mnie wykop to nic nie znaczące miejsce. W przeciwieństwie do ciebie i twojego "pilnowanie internetów". Żałosne jest że można tak nisko jak ty upaść żeby dla jakiejś głupiej partii jednej czy drugiej tak spamować internet. Bo jesteś ze swoimi głupotami nie tylko tutaj. Żeby choćiaż dali ci miejsce na liście,
  • Odpowiedz
@adam2a: robię dokładnie to samo co ty trolu.
Ja mam w dupie pis po czy tam ko. Nie znoszę za to politycznych prostytutek takich jak ty, sfrustrowanych małych ludzi.
Ty doskonale pojąłeś sztukę "czynienia afrontów" , w końcu jesteś częścią przemysłu pogardy.
Za dużo ciebie od paru dni muszę przewietrzyć swój wykop ze smrodu który tu zostawoasz więc śpij słodko.
  • Odpowiedz