Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedy odpowiedni czas na dziecko? 25 lat - zajść na ostatnim roku studiów i zrobić rok przerwy, a potem dopiero robić karierę, zdobywać doświadczenie w zawodzie, z pieniążkami aż by się tak nie przelewało, ale dalibyśmy radę. Czy zaczekać np. 5 lat, i odłożyć dużo pieniędzy, w tym czasi3 popodróżować. Instykt macierzyński już mi się włacza, ślub już zaplanowany
#zwiazki #slub #rozowepaski #ciaza #macierzynstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 34
@bezbekpol opłaca się tylko tym, które mało zarabiają, na niskich stanowiskach. W takim przypadku nawet 5 lat wypadnięcia z rynku nie zaszkodzi, bo podobną pracę znajdą bez problemu i nikt nie będzie się nad tym zastanawiał.
Serio? Odnoszę wrażenie, ze wiekszosc porad do tego wpisu to osoby 18-25 lat zycia, nie majacych w tym temacie zbyt wiele doświadczenia.
Jak napisano powyzej-nie ma dobrego czasu i zlego czasu. Zawsze bedzie za i przeciw. Zaufaj mi, ze to wszystko jest skonstruowane w ten sposob, ze jakims cudem przy dzieciaku wszystko sie samo uklada.
W ogole, co to za bzdura, ze szansa na Twoj sukces zawodowy zaczyna się z wiekiem 25
@taktoto: Urlop wychowawczy wychodzi taniej niż opiekunka. Kobieta ma więcej czasu na dziecko i dom, a pracodawca nie ma prawa jej zwolnić. Drug sprawa, przyznaję się, patrzę na dane i źle napisałem mówiąc o "większości". Nie mniej jednak wystarczy spojrzeć na grafikę by dostrzec, że większość (tu akurat nie ma wątpliwości) kobiet korzysta sobie z urlopu od 6 do 12 miesięcy i do tego jeszcze prawie 10% idzie na wychowawczy. To
Pobierz bezbekpol - @taktoto: Urlop wychowawczy wychodzi taniej niż opiekunka. Kobieta ma wię...
źródło: comment_hpzxTmI1rKgxnpX7ZuvI6JuCsDxkhXOB.jpg
koza: Pomijając kwestie zawodowe powiedziałabym, że chyba lepiej wcześnie. Taka młoda dziewczyna zazwyczaj jest na tyle durna, jeszcze nie zna życia i tego, przez co będzie przechodzić, że przez tą niewiedzę będzie jej łatwiej.
Za młodu jak tak nie rozmyślałam, to też sądziłam, że dobrze zrobić szybciej dziecko. Teraz coraz trudniej się zdecydować wiedząc, z jakim koszmarem się to wiąże. Ciąża i późniejsze rewelacje to pieprzony dramat.
Cóż, cena świadomości.

Zaakceptował:
SystematycznaAnia: @sillygiraffe:

Podałam to tylko w ramach anegdotki. Jak ci bardzo zależy możesz sam ich poszukać


czyli innymi słowy "chciałam żeby ktoś mnie potraktował poważnie ale nie mam żadnych merytorycznych argumentów więc wymyślę sobie że było badanie i powołam się na anonimowy autorytet, może ktoś to kupi"
typowa madka w akcji, idź zajmij się brzdoncem zamiast walić dyrdymały w internecie

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

Mam 25 lat i od 3 tygodni jestem szczęśliwą mamą. Uważam, że to odpowiedni wiek na malucha. Później będziesz miała 40 lat, dziecko dorosłe i zawsze można wtedy zacząć podróżować.