Wpis z mikrobloga

@WykresFunkcji: da się. Znam ludzi, którzy nie skalali rączek pracą i już się pożegnali z uczelnią i takich, którzy pracują od początku i wchodzą właśnie na 5 rok. Sam teraz też zacząłem pracę w zawodzie i studiuję dziennie, ale fakt, że to 5 rok, więc plan jest luźny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olektrolek: imo 1500zl to jest takie minimum przyzwoitości dla faceta jak chce mieszkać sam w pokoju, bo teraz bez znajomości ciężko znaleźć przyzwoity pokój poniżej 800-900zl w znosnej lokalizacji. Moja koleżanka z grupy miała styp socjalne ok 1500 i mówiła że ona z tego stara się jeszcze stòwke-dwie odłożyć. Szanowalem ja w opór. Bo ja 500zl wydaje na żarcie lekko, nie jedząc zbyt często na mieście, no ale z
@Seid: no wcale nie! Zauważ że jako kobieta mam więcej wydatków a serio bez problemu sobie radziłam. Kwestia rozsądnego gospodarowania hajsem.
@Seid: wrzucasz plan, że olaboga ile zajęć, a potem, że to niby twój plan, ale #!$%@? nie do końca, bo nie zdałeś i pokazujesz kursy wakacyjne xD
@avanea to że jesteś kobietą nie ma znaczenia, ty wydasz 100 na kosmetyki, ja na siłkę, sportowy walki czy inne hobby. Mieszkając w akademiku na upartego można ale to wszystko kwestia poziomu życia.
@Ogau ty kiedyś studiowałeś czy jesteś taki głupi? Coś zmieni w tym planie wywalenie wszystkich analiz z wieczora? XD ale z kim ja rozmawiam jak ty za 1000 zł jesteś w stanie przeżyć, nie wyobrażam sobie takiego poziomu życia. Trochę mniej wydaje na samo jedzenie a jem głównie w domu.
@Seid: według planu studiów masz 23h tygodniowo i 13 przedmiotów, więc spokojnie 2 dni w tygodniu można pracować i odciążyć rodziców, jak im ciężko. Według tego screena masz chyba 21 przedmiotów bez tej analizy już xD
No ale z kim ja gadam, jak nie zdałeś analizy #!$%@? 1.1A xD

Edit: sorry, 23 przedmioty xD
@olektrolek: Czesc, 1500zł styknie na spokojnie, pytanie gdzie ma mieszkac, akademik na PWr ciężko dostać, ale na UPR już dużo łatwiej koszt to jakieś 400zl za pokoj 2-3 osobowy + b dobra lokalizacja. Jeżeli mieszkanie to pokoj 2osobowy za okolo 500zł, a jedynka już 700-800. na jedzienie powinno mu wystarczyć 600-700zł w tym już wliczona rozrywka.