Wpis z mikrobloga

@budus2: Jaka kolumbryna, nieduży sedanik :D. Chipa planuje jak zacznie brakować pod nogą. Biorę 120km ponieważ najmniej awaryjne z całej gamy silników 1.9 jtd.
@budus2: No waży, jednak jakiś chip przy 150 konnym silniku nie ma sensu bo prawdopodobnie sprzęgło i wtryski nie podołają, są takie same jak w wersji 120 konnej. I w 120 km mogę być spokojny o klapki kolektora :D
O podłogę trzeba dbać. Tak poza tym ruda się jej nie ima :) miałem dwie 156 i teraz zbieram na 159 ale z silnikiem 1.75 :) kilku znajomych popitala 159 1.9jtd 120 km i są zadowoleni :)
@panczekolady: @finam: Panowie jeszcze jedno pytanie. Czytałem, że 159 ma miękki lakier. Jak jest u was dużo rysek? Szczególnie ciekawią mnie takie po parkingowych sku*wysynach, którzy obijają inne samochody drzwiami.
@eXooo: W zimie staram się garażować z wygody ale 3/4 roku mam zawalony garaż i stoi na zewnątrz. Sprowadzona z Włoch. Silnik faktycznie miodny, w połączeniu z AT komfort wyprzedzania mega.
@eXooo: Nie mam pojęcia skąd ta rdza. Wg mnie odpływy są szczelne, przeglądałem na podnośniku. Do tego korozja wózków przedniego i tylnego, ale to standard z tego co wiem.

Co do lakieru, mój jest utrzymany wzorowo, mam tylko parę rys na zderzaku.
@eXooo: Lakier jest fakycznie dosyć miękki z tego co mówili mi ludzie podczas jednoetapowej korekty. Moja lakieru nie ma idealnego ale jak napisałem wyżej - przyjechała z Włoch to nie ma co się dziwić. Ale w PL jakoś nie zauważyłem odprysków od stukania drzwiami na parkingu.
@panczekolady: Okej, wielkie dzieki.
@finam: To jest jedna z większych moich obaw co do tego samochodu bo jego wygląd jest cudowny, a u mnie pod blokiem zwyrole cały czas napie*dalaja drzwiami. Na moim poprzednim samochodzie (zakończył już swój żywot prawdopodnie [*] :( ) myślę, że raz na tydzien pojawiała się nowa ryska od drzwi :/
@eXooo: korozji własciwie nie mam, oprócz klapy bagażnika (sw), ale byla już wcześniej malowana. Widziałem to też w innej alfie. I wewnętrzne ranty przednich nadkoli mają zdarty lakier na dole.

ale maskę i zderzak to mam w #!$%@? poobijane kamieniami xD