Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Jaka obecnie jest najlepsza forma robiąc gitary w rozsądnej cenie?

Zastanawiałem się nad Gibsonem ale ponoć ta firma zeszła na psy. Zawsze słyszałem dobre opinie na temat Ibaneza ale zdecydowanie mie chce nic z ruchomym mostkiem a już szczególnie nie floydrose.

Może esp? Miałem kiedyś ltd exa i była spoko (jak na cene 1000zł) ale wyważenie tej gitary było tragiczne, w wyższych modelach też tak jest?

Co polecacie?

#gitara #metal #instrumenty #lutnictwo
  • 25
@sorek: pewnie nie podpowiem odnośnie konkretnych firm, ale uprzedzając pytania innych:

gitary w rozsądnej cenie?


to może być do 1000zł, do 2000zł, do 4000zł, może być wszystko w zależności od grubości Twojego "rozsądku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: jak za taki piniondz to lutnicza jakaś najlepiej. Kupowanie seryjnej gitary za 5k jest imho bez sensu skoro sa odpowiedniki dwa razy tańsze które wcale dwa razy gorsze nie są (choćby epiphone i gibson jak koledzy wspomnieli)
@sorek: pytanie co chcesz grać. za 5k to i oryginalnego explorera i strata kupisz, a równie dobrze możesz kupić schectera, jeśli chcesz grać coś ciężkiego. do solówek zaś ibanez. btw nie wiedziałem, że grasz. widzę, że będę miał o czym z Tobą gadać ( ͡ ͜ʖ ͡)