Wpis z mikrobloga

Mirki razem z @MirekMuchomorek dostaliśmy #!$%@? w Gruzji, goście nawet wyciągnęli noże ale ktoś mnie jak dostałem w tył głowy odeskortowal w "" bezpieczne miejsce ", Mirek którego poznałem tu na wykopie stanął w mojej obronie, ja stanąłem w obronie dziewczyny, koleżanki, długa historia ale oprócz,, uśmiechu ns zdjęciach" to faktycznie slabo, oboje trenowalismy sztuki walki ale kręci sie w głowie więc jedziemy do spirala, opiszę wiecej jak się obudzę i będę w lepszym stanie #gruzja #autostop #podroze #szpitsl i serio oprócz powagi sytuacji taguje #ufc i #mma bo oprócz ledwo trzymania świadomości to śmieszek jemy sobi:P u
Pobierz maximus481 - Mirki razem z @MirekMuchomorek dostaliśmy #!$%@? w Gruzji, goście nawet ...
źródło: comment_V1xqW8vNQVt0wXEkf45uU0mT9O7i0gUr.jpg
  • 56
@Reiter jeden dobry strzał wyraża tysiąc słów :P po dwóch godzinach jak wypuścili nas z kuchni bo stwierdzili że jest,, bezpiecznie " i grupka gruzinow sobie poszła po prostu wyszedłem, zrobiłem krok i potem obudziłem się znowu na krześle w kuchni :P dostałem po prostu lute w tył głowy i urwało mi film, nawet nie wiedziałem kiedy i od kogo, także tak to bywa, a do szpitala po prosru warto jechać i
dostać #!$%@? w Gruzji to trzeba być albo wyjątkowym dzbanem prowokatorem albo mieć niezwykłego pecha i trafić na parole bo kraj jak i ludzie raczej spokojny


@Antocyjan: wszyscy ci polscy mnisi sebuddyjscy mają niby przez swoich sensejów wpajane śwęte prawo niekorzystania ze swoich nowonabytych supermocy dopóki to nie będzie absolutnie konieczne, ale w rzeczywistości ci ludzie tylko czekają na taką okazję, żeby się w coś #!$%@?ć i "bardzo bardzo próbować deeskalować