Wpis z mikrobloga

Pracuję w nowym miejscu 2 miesiące. Tydzień temu jak przyszedłem zobaczyłem co się odpierdziela. Jeden z ludzi dostał prezent, wszyscy mu skladali zyczenia, on przyniosl cukierki. Myślałem, ze to prezent od firmy. Pozniej sie dowiedzialem, ze wszyscy sie skladali na jego prezent. Mnie nikt o skladke nie pytal...

Dzisiaj ja mam urodziny. Gówno dostałem

#urodziny #bithday #pracbaza #praca #januszebiznesu #janusze
  • 14
@emsey91: No ja bym się cieszył, w firmach typu corpo zawsze się znajdzie menda która zbiera np po 10zł. A gdy wypadają twoje urodziny to nagle zapominają. Ja mam awersję do takich osób bo raz nikt o mnie nie pamięta, a dwa zawsze wyciągają rękę po kasę. Unikaj a jak będą pytać o geld powiedz "ja niet panimaju" i wyjdź.
@emsey91: Sami przyjdą, byłeś nowy to pewnie nie chcieli cie zaczepiać. Gdzieś tam zagadaj jak się dorzucisz że masz urodziny w tym i tym albo niech cie dodają do kalendarza eventowego ;d

Kilka lat się dorzucałem do urodzin, wieńców, flaszek, wesel, urodzeń dziecka itp, a mnie jeszcze w życiu nikt nic nie dał. Nawet obiecanego miliona nie dostałem od pewnego elektryka (°°