Wpis z mikrobloga

@KKK1337:
Próbowali 21 razy (podczas z jednej z prób czlonek zespołu zespołu stracił przytomność), z dwiema rosyjskimi akrobatkami udającymi stewardessy, aż w końcu udało się złapać to jedno długie udane ujęcie :) Wszystko na pokładzie iljuszyna Il-76.

A representative parabolic flight profile used to create zero gravity for the video In planning the video, they wanted to maintain the appearance of a single take, but also wanted to make sure they
  • Odpowiedz
@Dutch: Jakikolwiek teledysk od nich nie weźmiesz to jest majstersztyk - czy ten z setkami osób w Japonii, czy ten z drukarkami, czy ten gdzie jechali samochodem i nim odgrywali melodię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sarpens:
Coś jest w tym - ja ich poznałem w Muzeum Popkultury w Seattle, kiedy ichnie "Writing's On The Wall" było wyświetlane w głównym hallu :)
  • Odpowiedz
@Dutch: zawsze mnie razi określenie 'zerowa grawitacja'. Siła grawitacji działa na nich cały czas, tak jak na samolot i na wszystko inne. W trakcie spadku swobodnego jesteśmy w stanie nieważkości, co oznacza że działa na nas grawitacja i nic innego. Nie czujemy własnego ciężaru, bo nie nasze stopy nie naciskają na podłoże, a nasza głowa na nasz kark, dlatego mówimy że działa nas przeciążenie 0g (gdzie g to przyspieszenie ziemskie, a
  • Odpowiedz
@Dutch: najlepszy jest chyba teledysk do utworu granego samochodem i The One Moment :D Chłopaki mają wyobraźnię i dobrze ją wykorzystują, bez teledysków ich muzyka jest spoko, ale szału nie ma.
  • Odpowiedz