Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@eoeoeo: a ty to wywnioskowałeś z mojego komentarza? Nie widzę w nim takiego stwierdzenia, a nawet tezy którą mogłeś tak zinterpretować. Myślę, że jesteś zbyt głupi by interpretować Kubusia Puchatka, a co dopiero teksty religijne.
  • Odpowiedz
opisana przez ciebie historia zawiera się w starym testamencie, przed nowym przymierzem, potem pojawia się Chrystus i zmienia moralność i priorytety diametralnie


@paciu47: Stary Testament: "j---ć gejów i inwalidów". Nowy Testament: "Kochaj bliźniego, nawet nieprzyjaciół". Wniosek Katolików: "j---ć gejów". ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@tomek001

@Jade: to też dobre


Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą" (Wj 20:5 (BT))
Tak prymitywny lud jakim wtedy byli Żydzi tłumaczył choroby dziedziczne
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Stary testament to opis czasów pogańskich i barbarzyńskich, gdzie mogłeś zniewolić sobie człowieka i zabić go na ulic.. wróć, dziczy, polanie czy pustkowiu - i nie czekała na ciebie żadna kara o ile miałeś na tyle dużo siły i wpływów aby wymusić taki stan rzeczy.
W tym świecie wyłania się jeden naród, który kilka tysięcy lat później kulturowo zdominuje świat (nie bezpośrednio oczywiście)
  • Odpowiedz
@hpiotrekh kolo poświęca cały swój wolny czas na wyszukiwanie i tworzenie takich obrazków żeby jak najmocniej d-----ć KATOLOM!!! uszanuj jego prace chłopie
  • Odpowiedz