Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 891
Dzisiaj mija równo 20 lat od premiery serialu "Miodowe Lata" bazowanego na serialu CBS z lat 50 pod tytułem "Honeymooners". Pierwszy odcinek serialu pod tytułem "Żywe Zwłoki" Telewizja Polsat pokazała 13 października 1998 roku o 20:30.

Serial kręcono z udziałem publiczności w nieistniejącym już dzisiaj budynku Teatru Żydowskiego w Warszawie.
#miodowelata #ciekawostki #seriale
MarianoaItaliano - Dzisiaj mija równo 20 lat od premiery serialu "Miodowe Lata" bazow...

źródło: comment_0SE4nRp6CgOQYTQFLYL6zcmBtaV6ZwfY.jpg

Pobierz
  • 92
@MarianoaItaliano: czy tylko ja mam wrazenie, ze w odcinkach z nowa Alina cos sie zepsulo? Pomijam gre aktorska pani Zak(nie grala zle, ale to po prostu nir bylo to samo) tylko mam wrazenie, ze postacie Karola i Norka się trochę zmienily. Tadek byl na sile glupi, inaczej zaczal się zachowywac, a Karol stal sie trochę bardziej powazniejszy i starano się pokazac, ze jest madrzejszy od Tadzia
@MarianoaItaliano @Limonene: znalazłam to

.- Taka była decyzja producenta. Kontrakty na udział w "Miodowych latach" nie były dożywotnie. Gdy pojawiało się zamówienie na kolejne odcinki, producent podpisywał z nami nowe umowy. Mój wygasł na przełomie września i października 2002 roku. Łudziłam się, że jeżeli sitcom zostanie wznowiony, będę w nim grała dalej, ale - niestety - nikt mi kolejnego kontraktu nie zaproponował. Było mi głupio przed publicznością, która - nie ma