Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 891
Dzisiaj mija równo 20 lat od premiery serialu "Miodowe Lata" bazowanego na serialu CBS z lat 50 pod tytułem "Honeymooners". Pierwszy odcinek serialu pod tytułem "Żywe Zwłoki" Telewizja Polsat pokazała 13 października 1998 roku o 20:30.

Serial kręcono z udziałem publiczności w nieistniejącym już dzisiaj budynku Teatru Żydowskiego w Warszawie.
#miodowelata #ciekawostki #seriale
MarianoaItaliano - Dzisiaj mija równo 20 lat od premiery serialu "Miodowe Lata" bazow...

źródło: comment_0SE4nRp6CgOQYTQFLYL6zcmBtaV6ZwfY.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano Jako ciekawostkę podam, że nakręcono odcinek "Miodowe lata od kuchnii" gdzie było od podszewki pokazane jak nagrywano serial. Niestety Polsat nie udostępnił tego odcinku, jedynie raz bodajże w 1998. Miałem nadzieję że ukaże się cos ciekawego na 20-lecie ale nie zanosi sie ¯_(ツ)_/¯ chyba że zrobilibyśmy jakiś #wykopefekt
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Wydaje mi się, że mam ten odcinek nagrany, bo oglądałem go kilka razy, pamiętam jeszcze te suchary prowadzącego ten program. :) Tych kaset mam mnóstwo, więc nie chce mi się szukać, ale skoro to taka rzadkość, że nikt nie posiada tego odcinka, to może kiedyś się zmobilizuję.
  • Odpowiedz
@TadzioNorek: Niemal napewno posiadam ten odcinek, bo za dużo pamiętam szczegółów z tego odcinka jak na jeden seans. [niżej tak troche spoiler warning]

Był prowadzący z sucharami, był wywiad ze scenarzystą/reżyserem, była też historia o tym jak mieli problemy z jedną sceną (gdy Karol łapał Tadzika za fraki) bo Żak za każdym razem nie mógł powstrzymać śmiechu jak patrzył na przestraszoną twarz Tadzika z tak bliska - ostatecznie gdy trzeba było
  • Odpowiedz
Byłem na widowni dwoch odcinkow. Niesamowite, ze praktycznie nie bylo powtorek. Wszystko jak teatrze. W przerwach nq zmiane sceny, ktora byla obrotowa chodzil po widowni pan, ktory czasami gral jakies epizody i rozbawial publicznosc. Pieknie bylo.
  • Odpowiedz
Pomijam gre aktorska pani Zak(nie grala zle, ale to po prostu nir bylo to samo) tylko mam wrazenie, ze postacie Karola i Norka się trochę zmienily


@lilsss: postać Alinki też. Stała się bardziej wredna i niemiła, wcześniej bardziej tolerowała go takim jakim był
  • Odpowiedz
Żak był wściekły jak producenci uparli się żeby jego żona grała Alinę


@Limonene: a ja słyszałem odwrotnie - że na siłę ja forsował, żeby to ona grała
  • Odpowiedz