Wpis z mikrobloga

Piątek 22 start małej 500km wycieczki z Krakowa do #zielonagora. Jedziemy z @Mortal84 w kierunku na #sieradz. Tam jesteśmy o 7 rano i w McD zbiórka, gdzie zgarniamy @rdza @theDOG @radoslaw-szalkowski. Około 20 jesteśmy w Zielonej, pizza i nocleg. 8 rano w niedzielę start do #wroclaw 200km i każdy w swoją stronę pociągami. Kto ma ochotę i czas choćby z #lodz zapraszamy do dołączenia. Kto ma uwagi do tras też chętnie posłuchamy.

Trasa do Zielonej: https://www.strava.com/routes/15785735
Trasa do Wrocławia: https://www.strava.com/routes/15790077

@dablju_ daj znać kiedy i gdzie dołączysz.
@Dewastators może ogarniesz chłopaków od siebie i wyjedziecie w niedzielę?

#rower
metaxy - Piątek 22 start małej 500km wycieczki z Krakowa do #zielonagora. Jedziemy z ...

źródło: comment_cy7SX6MshXFfsjP5g2ykiL3LaurM2XvA.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jesteś w stanie siedzieć w pociągu po takiej podróży? ja bym nie wyrobił z bólu xD


@TS050: Nie jest najwygodniej, ale da się. Bardziej bolą mnie plecy i ciężko się śpi niż cokolwiek innego.
  • Odpowiedz
@WuERA: Odgrazali:) Ale wtedy jakaś pizzeria z Zielonej Góry żle stargetowała reklamę z informacja, że jak się przyjedzie rowerem to dają zniżkę na pizzę więc jedziemy;)
  • Odpowiedz
Czy Wy czasem nie odgrażaliście się, że wycieczka do Gdańska to koniec sezonu na dłuższe trasy?:)


@WuERA: To nie nasza wina! To pizzeria rzuciła promką jak przyjedzie się rowerem, więc nasze cebulackie serduszka nie mogły już bez tego żyć.
  • Odpowiedz
@metaxy: wygląda na to że dołączę i w sobotę i w niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sobotę podejrzewam, że w okolicach Góry, nie wiem która to będzie godzina, 16-17 podejrzewam
W niedzielę ok 9:00 w Nowej Soli
  • Odpowiedz
To nie nasza wina! To pizzeria rzuciła promką jak przyjedzie się rowerem, więc nasze cebulackie serduszka nie mogły już bez tego żyć.


@metaxy: p-----------o, każdy wie, że jesteście po prostu pozytywnie p------i. A ta promka to przykrywka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szerokości na trasie :)
  • Odpowiedz
Ale będzie k--------a na niewyspanie...


@metaxy: Jak jechaliśmy nad morze Wojtek zaskakująco dobrze się trzymał, ja za to nad ranem ledwo kontaktowałam ;)
  • Odpowiedz
Tam jesteśmy o 7 rano i w McD zbiórka


@metaxy: tak jak pisałem wcześniej dzisiaj wieczorem potwierdzę czy jadę na 100%. Ale chyba nie dam rady jechać całości, bo ciężko wrócić z tej Zielonej Góry. Wstępnie mam ułożoną taką trasę na Wrocław, z uwzględnieniem przejęcia warszawskiej ekipy.

@theDog @rdza jak będziecie jechać tą wstępnie ułożoną trasą to będę chciał Was przechwycić pomiędzy Brzezinami a Andrespolem. Ale nadal polecam trasę przez Sochaczew i
  • Odpowiedz
Jak jechaliśmy nad morze Wojtek zaskakująco dobrze się trzymał, ja za to nad ranem ledwo kontaktowałam ;)


@rdza: Zwykle jest jeden/dwa kryzysy koło 5-7 rano. Potem w ciągu dnia już znów jest w miarę spoko aż do kolejnej nocy, więc myślę, że damy radę.

może kawałek chociaż ? Coś około 3-4 start pewnie wyjdzie.


@radoslaw-szalkowski: no już widzę las rąk!
  • Odpowiedz
damy radę.


@metaxy: Jasne, kilka kaw, szybka drzemka między kęsami batona gdzieś na postoju i można jechać;)

jechałbym jak dziki ale różowy mnie z chalupy wyrzuci


@Rivgen: Lepiej, żebyś się włóczył po Polsce niż po barach;)
  • Odpowiedz