Wpis z mikrobloga

Piątek 22 start małej 500km wycieczki z Krakowa do #zielonagora. Jedziemy z @Mortal84 w kierunku na #sieradz. Tam jesteśmy o 7 rano i w McD zbiórka, gdzie zgarniamy @rdza @theDOG @radoslaw-szalkowski. Około 20 jesteśmy w Zielonej, pizza i nocleg. 8 rano w niedzielę start do #wroclaw 200km i każdy w swoją stronę pociągami. Kto ma ochotę i czas choćby z #lodz zapraszamy do dołączenia. Kto ma uwagi do tras też chętnie posłuchamy.

Trasa do Zielonej: https://www.strava.com/routes/15785735
Trasa do Wrocławia: https://www.strava.com/routes/15790077

@dablju_ daj znać kiedy i gdzie dołączysz.
@Dewastators może ogarniesz chłopaków od siebie i wyjedziecie w niedzielę?

#rower
Pobierz metaxy - Piątek 22 start małej 500km wycieczki z Krakowa do #zielonagora. Jedziemy z ...
źródło: comment_cy7SX6MshXFfsjP5g2ykiL3LaurM2XvA.jpg
  • 102
jesteś w stanie siedzieć w pociągu po takiej podróży? ja bym nie wyrobił z bólu xD


@TS050: Nie jest najwygodniej, ale da się. Bardziej bolą mnie plecy i ciężko się śpi niż cokolwiek innego.
Czy Wy czasem nie odgrażaliście się, że wycieczka do Gdańska to koniec sezonu na dłuższe trasy?:)


@WuERA: To nie nasza wina! To pizzeria rzuciła promką jak przyjedzie się rowerem, więc nasze cebulackie serduszka nie mogły już bez tego żyć.
To nie nasza wina! To pizzeria rzuciła promką jak przyjedzie się rowerem, więc nasze cebulackie serduszka nie mogły już bez tego żyć.


@metaxy: #!$%@?, każdy wie, że jesteście po prostu pozytywnie #!$%@?. A ta promka to przykrywka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szerokości na trasie :)
Ale będzie #!$%@? na niewyspanie...


@metaxy: Jak jechaliśmy nad morze Wojtek zaskakująco dobrze się trzymał, ja za to nad ranem ledwo kontaktowałam ;)
Tam jesteśmy o 7 rano i w McD zbiórka


@metaxy: tak jak pisałem wcześniej dzisiaj wieczorem potwierdzę czy jadę na 100%. Ale chyba nie dam rady jechać całości, bo ciężko wrócić z tej Zielonej Góry. Wstępnie mam ułożoną taką trasę na Wrocław, z uwzględnieniem przejęcia warszawskiej ekipy.

@theDog @rdza jak będziecie jechać tą wstępnie ułożoną trasą to będę chciał Was przechwycić pomiędzy Brzezinami a Andrespolem. Ale nadal polecam trasę przez
Jak jechaliśmy nad morze Wojtek zaskakująco dobrze się trzymał, ja za to nad ranem ledwo kontaktowałam ;)


@rdza: Zwykle jest jeden/dwa kryzysy koło 5-7 rano. Potem w ciągu dnia już znów jest w miarę spoko aż do kolejnej nocy, więc myślę, że damy radę.

może kawałek chociaż ? Coś około 3-4 start pewnie wyjdzie.


@radoslaw-szalkowski: no już widzę las rąk!
damy radę.


@metaxy: Jasne, kilka kaw, szybka drzemka między kęsami batona gdzieś na postoju i można jechać;)

jechałbym jak dziki ale różowy mnie z chalupy wyrzuci


@Rivgen: Lepiej, żebyś się włóczył po Polsce niż po barach;)